sobota, 17 wrzesień 2022 16:51

USA. Tajemnicza śmierć dwulatka. Zniknął z domu w środku nocy, został znaleziony martwy

Napisane przez  ...
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
USA. Tajemnicza śmierć dwulatka. Zniknął z domu w środku nocy, został znaleziony martwy

Dwuletni chłopiec został znaleziony martwy po tym, jak zniknął z domu poprzedniego nocy

Dwuletni chłopiec został znaleziony martwy w mieście Okemah w amerykańskim stanie Oklahoma. Jego ciało znajdowało się niecały kilometr od rodzinnego domu. Dziecko poprzedniej nocy zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach z posiadłości - przekazał "Daily Mail".

Jak poinformowała lokalna policja, dwuletni Ares Muse został znaleziony martwy wieczorem w poniedziałek, po tym, jak poprzedniego wieczoru zaginął ze swojego domu w Okemah.

 

Ostatni raz widziano go w nocy około godziny 1:30. Według jego ojca, "wczołgał się do łóżka", żeby spać z rodzicami. Tożsamość ojca nie została ujawniona w policyjnych raportach.

 

 

Tożsamość rodziców udało się natomiast ustalić za pomocą strony internetowej usługi pogrzebowej. Są tam wymienieni jako Nikita Muse i Betty Flanagan. 

 

Według ich zeznań, kiedy obudzili się około godz. 6:30 rano, chłopca nigdzie nie było, a Nikita zgłosił jego zaginięcie.

Jak poinformował rzecznik policji, dwulatek musiał przejść przez troje zamkniętych drzwi, aby uciec z domu.

 

Rozpoczęły się poszukiwania chłopca, w których brało udział wiele służb. Przez 12 godzin przeszukiwano zalesiony teren w pobliżu domu, korzystając ze wszystkich dostępnych zasobów: w tym dronów, łodzi i policyjnych psów.

 

Ciało chłopca zostało znalezione około godz. 18:30, niecały kilometr od domu. Przyczyna śmierci nie została wyjaśniona. Trwa śledztwo policji. Ze służbami współpracuje także rodzina chłopca.

USA. Tajemnicza śmierć dwulatka. Zniknął z domu w środku nocy, został znaleziony martwyTwoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo...

jsd/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Czytaj więcej...

Czytany 15 razy