niedziela, 18 wrzesień 2022 09:45

Warszawa. Poranek bez alei KEN na Ursynowie. Utrudnienia, objazdy

Napisane przez  ...
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od rana nieprzejezdna jest aleja Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie. Na godzinę 10 zaplanowano kolejną edycję biegu "Yes, I KEN".

W niedzielę odbędzie się 14. edycja Biegu Ursynowa pod hasłem "Yes, I KEN". Biegacze wystartują o godzinie 10. Będą rywalizować na pięciokilometrowej trasie wytyczonej w al. Komisji Edukacji Narodowej. Aleja zostanie zamknięta na czas wydarzenia. Trasa biegu będzie prowadzić w pętli od Płaskowickiej do skrzyżowania z Surowieckiego i Bartoka, ze startem i metą zlokalizowanymi na wysokości Urzędu Dzielnicy Ursynów.

O godzinie 8 zamknięty został pierwszy fragment al. KEN. Będzie to zachodnia nitka (po stronie Urzędu Dzielnicy Ursynów) na odcinku od Gandhi do Płaskowickiej (bez ronda Krahelskiej). Całkowite zamknięcie obu jezdni al. KEN na odcinku od ronda Krahelskiej (bez tego skrzyżowania) do ul. Bartoka (ze skrzyżowaniem) nastąpiło o godz. 9:30.

Około godz. 11 planowane jest wznowienie ruchu na tej arterii, z wyjątkiem jezdni przy urzędzie (zachodniej) pomiędzy Gandhi a Płaskowickiej. Tu ruch zostanie przywrócony ok. 11:30.

Rondo Krahelskiej pozostanie otwarte przez cały czas trwania imprezy. W związku z Biegiem Ursynowa objazdami kursować będą autobusy linii: 136, 148, 179, 185, 193, 209, 239, 263, 503, 715 i 737.

12. Bieg Ursynowa Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: UM Warszawy

imageimagePo protestach mieszkańców autobusy wracają na stare trasy. Od poniedziałkuSprawa zabytkowego spichlerza trafiła do sądu. Na ławie oskarżonych deweloperPościg na autostradzie, strzały. Są wyniki badania krwi kierowcyZabił partnerkę, dwa tygodnie mieszkał z ciałem. Pytany o motyw, odpowiedział: coś we mnie pękłoWpadł do kanału, mimo wielu obrażeń, wydostał się na powierzchnięPo zderzeniu trzech samochodów na A2 kierowcy utknęli w korkuNie zapłacił za paliwo, podczas pościgu zepchnął z drogi radiowóz. 22-latek i 17-latka z zarzutami"Mało etycznie działająca grupa towarzysko-biznesowa". Awantura o wynajem Prochowni sięga dużo dalejOgród różany i plac samotnika. W Miasteczku Wilanów powstanie park

Czytaj więcej...

Czytany 8 razy