Sport

18.11.2017 18:02

PŚ w skokach: Polacy na podium w pierwszych zawodach w sezonie

PŚ w skokach: Polacy na podium w pierwszych zawodach w sezoniePolscy skoczkowie narciarscy znaleźli się na podium w konkursie drużynowym w Wiśle, pierwszych w sezonie zawodach Pucharu Świata. Podopieczni trenera Stefana Horngachera zajęli - ex aequo z Austriakami - drugie miejsce. Wygrali Norwegowie.

[więcej]

ATP Finals: Wielki sukces Kubota i Melo! Zagrają w finale debla

ATP Finals: Wielki sukces Kubota i Melo! Zagrają w finale debla​Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo pokonali Amerykanina Ryana Harrisona i Nowozelandczyka Michaela Venusa 6:1, 6:4 w półfinale tenisowego turnieju ATP Finals w Londynie. Polak po raz pierwszy zagra w finale kończącej sezon imprezy masters.

[więcej]

ATP Finals: Kubot walczy o pierwszy finał mastersa w karierze

ATP Finals: Kubot walczy o pierwszy finał mastersa w karierze​Debliści Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo grają w półfinale turnieju ATP Finals w Londynie. Tenisista z Lubina walczy o pierwszy w karierze występ w decydującym meczu kończącej sezon imprezy masters.

[więcej]

18.11.2017 13:02

Jakub Wolny: W niedzielę trzeba się pokazać, dać z siebie wszystko

Jakub Wolny: W niedzielę trzeba się pokazać, dać z siebie wszystkoJakub Wolny ma nadzieję na dobry występ w pierwszym w nowym sezonie indywidualnym konkursie Pucharu Świata. "W niedzielę trzeba się pokazać, dać z siebie wszystko" - powiedział skoczek narciarski, który w piątkowych kwalifikacjach w Wiśle zajął 25. miejsce.

[więcej]

18.11.2017 8:02

PŚ w skokach: Złota czwórka z Lahti wystawiona na Wisłę

PŚ w skokach: Złota czwórka z Lahti wystawiona na Wisłę​W takim samym składzie jak podczas marcowych mistrzostw świata w Lahti, Polacy wystąpią w sobotnim konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle-Malince - zdecydował trener Stefan Horngacher.

[więcej]

ATP Finals: Kubot zagra dziś o pierwszy finał mastersa w karierze

ATP Finals: Kubot zagra dziś o pierwszy finał mastersa w karierze​Debliści Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo o godzinie 13:00 czasu polskiego wystąpią w półfinale turnieju ATP Finals w Londynie. Tenisista z Lubina walczy o pierwszy w karierze występ w decydującym meczu kończącej sezon imprezy masters.

[więcej]

Bolid Michaela Schumachera sprzedany na... aukcji sztuki

Bolid Michaela Schumachera sprzedany na... aukcji sztuki​Bolid Formuły 1 Ferrari F2001, na którym Niemiec Michael Schumacher wygrał Grand Prix Monako w 2001 roku został sprzedany za blisko 6,5 mln euro. Jako wyjątkowy obiekt samochód był prezentowany w cyklu aukcji sztuki współczesnej.

[więcej]

Puchar Świata w skokach. Stoch piąty w kwalifikacjach w Wiśle

Puchar Świata w skokach. Stoch piąty w kwalifikacjach w WiśleKamil Stoch uzyskał 122 m i zajął piąte miejsce w kwalifikacjach do niedzielnego, pierwszego w sezonie indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle-Malince. Kwalifikacje wygrał Austriak Stefan Kraft - 126,5 m. W pierwszej serii wystąpi siedmiu Polaków. Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Kamil Stoch - w takiej kolejności wystąpią Polacy w sobotnim konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle-Malince - zdecydował trener Stefan Horngacher.

[więcej]

Liga Mistrzów siatkarek i siatkarzy. Polskie drużyny poznały rywali

Liga Mistrzów siatkarek i siatkarzy. Polskie drużyny poznały rywali ​Sześć polskich drużyn - trzy męskie i trzy kobiece - poznało rywali w fazie grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów. Losowanie odbyło się w piątek w Moskwie. O braku szczęścia może mówić PGE Skra Bełchatów. Wicemistrzowie kraju trafili w grupie C aż na dwa zespoły z Rosji - Dynamo Moskwa i Lokomotiw Nowosybirsk. Poza wysokim poziomem tamtejszej ligi dochodzi jeszcze minus w postaci dalekiej podróży. Stawkę uzupełnia francuski Chaumont VB 52 Haute Marne.