Sport

25.08.2019 18:04

MŚ w kajakarstwie: Polacy zdobyli siedem medali!

MŚ w kajakarstwie: Polacy zdobyli siedem medali!Sześć srebrnych medali i jeden brązowy – to dorobek polskiej reprezentacji w mistrzostwach świata w węgierskim Szegedzie. Trzy kwalifikacje olimpijskie wywalczyły kajakarki i dwie (komplet) kanadyjkarze.

[więcej]

Trzy medale dla polskich kajakarzy na mistrzostwach świata

Trzy medale dla polskich kajakarzy na mistrzostwach świataTo jest udany dzień dla polskiego kajakarstwa, najpierw srebrny medal mistrzostw świata w olimpijskiej konkurencji C1 1000 wywalczył Tomasz Kaczor. Chwilę później na drugim miejscu podium stanęli Piotr Mazur i Bartosz Grabowski. Brąz w olimpijskiej konkurencji K4 500 m udało się wywalczyć natomiast polskiej osadzie w składzie: Karolina Naja, Helena Wiśniewska, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk.

[więcej]

25.08.2019 13:04

Kaczor, Mazur i Grabowski ze srebrnymi medalami mistrzostw świata

Kaczor, Mazur i Grabowski ze srebrnymi medalami mistrzostw świataKanadyjkarz Tomasz Kaczor zdobył srebrny medal w olimpijskiej konkurencji C1 1000 m podczas mistrzostw świata rozgrywanych w węgierskim Szegedzie. Zwyciężył Brazylijczyk Isaquias Queiroz Dos Santos, trzeci był Francuz Adrien Bart. Srebrny medal w konkurencji K2 na 200 m. zdobyli także Piotr Mazur i Bartosz Grabowski.

[więcej]

Polscy koszykarze pokonali reprezentację Iranu

Polscy koszykarze pokonali reprezentację Iranu88:83 z takim wynikiem zakończył się drugi mecz w turnieju w Nankinie gdzie polska reprezentacja koszykarzy pokonała Iran. Był to przedostatni sprawdzian biało-czerwonych przed mistrzostwami świata, które rozpoczną się w Chinach już a niespełna tydzień.

[więcej]

25.08.2019 8:04

ME siatkarek. Nawrocki po wygranej z Portugalią: Dziewczyny pokazały profesjonalizm

ME siatkarek. Nawrocki po wygranej z Portugalią: Dziewczyny pokazały profesjonalizm"W sobotę trzeba było wyjść na boisko i zrobić swoje. Dziewczyny pokazały bardzo duży profesjonalizm" - powiedział trener reprezentacji polskich siatkarek, które pokonały w Łodzi Portugalię 3:0 (25:14, 25:16, 25:11) w swoim drugim meczu grupy B mistrzostw Europy. To drugie zwycięstwo biało-czerwonych w trwającym od piątku turnieju. Kolejnym rywalem gospodyń turnieju będzie w poniedziałek Ukraina.

[więcej]

Turniej ATP w Winston-Salem: Pierwszy w karierze tytuł Hurkacza!

Turniej ATP w Winston-Salem: Pierwszy w karierze tytuł Hurkacza!Hubert Hurkacz odniósł życiowy sukces zwyciężając w turnieju ATP w amerykańskim Winston-Salem. 22-letni polski tenisista w finale pokonał Francuza Benoit Paire'a 6:3, 3:6, 6:3.

[więcej]

Życiowy sukces Magdy Linette! Wygrała turniej WTA w Nowym Jorku

Życiowy sukces Magdy Linette! Wygrała turniej WTA w Nowym JorkuMagda Linette odniosła życiowy sukces triumfując w turnieju WTA w nowojorskim Bronksie. W finale pokonała Włoszkę Camilę Giorgi 5:7, 7:5, 6:4. To jej pierwszy tytuł w karierze.

[więcej]

Portugalki bez szans. Polskie siatkarki wygrały 3:0!

Portugalki bez szans. Polskie siatkarki wygrały 3:0!​Polskie siatkarki pokonały w Łodzi Portugalię 3:0 (25:14, 25:16, 25:11) w swoim drugim meczu grupy B mistrzostw Europy. To drugie zwycięstwo biało-czerwonych w trwającym od piątku turnieju. Kolejnym rywalem gospodyń turnieju będzie w poniedziałek Ukraina.

[więcej]

Vuelta a Espana: Szóste miejsce polskiego teamu na inaugurację

Vuelta a Espana: Szóste miejsce polskiego teamu na inaugurację​Polski team CCC zajął szóste miejsce na pierwszym etapie wyścigu Vuelta a Espana - jeździe drużynowej na czas na odcinku 13,4 km ze startem i metą w mieście Torrevieja. Zwyciężyła Astana, a Kolumbijczyk Miguel Angel Torres został pierwszym liderem.

[więcej]

Real Madryt remisuje przed własną publicznością

Real Madryt remisuje przed własną publicznościąReal Madryt niespodziewanie tylko zremisował przed własną publicznością z Realem Valladolid 1:1 w 2. kolejce hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej. Obie bramki zostały zdobyte w końcowych fragmentach spotkania.