Sport


01.06.2019 8:03

Eliminacje Euro 2020. Damian Kądzior: Macedończycy mocno mobilizują się na mecz z nami

Eliminacje Euro 2020. Damian Kądzior: Macedończycy mocno mobilizują się na mecz z nami"Kapitan Dinama Zagrzeb Arijan Ademi powiedział mi, że reprezentacja Macedonii Północnej bardzo mobilizuje się na mecz z nami" - ujawnił piłkarz reprezentacji Polski i mistrza Chorwacji Damian Kądzior. W czwartek w Warszawie rozpoczęło się zgrupowanie polskiej kadry przed meczami eliminacyjnymi mistrzostw Europy 2020 z Macedonią Północną i Izraelem.


[więcej]


31.05.2019 18:03

Rajd Nadwiślański: Wróblewski debiutuje w barwach Orlen Team

Rajd Nadwiślański: Wróblewski debiutuje w barwach Orlen TeamKacper Wróblewski, ubiegłoroczny rajdowy mistrz Polski w klasyfikacji 2WD, w nadchodzący weekend pierwszy raz w karierze wystartuje samochodem klasy R5. Zawodnik Orlen Team za kierownicą Hyundaia i20 R5 ruszy do rywalizacji w Rajdzie Nadwiślańskim - drugiej rundzie tegorocznych mistrzostw Polski.


[więcej]31.05.2019 13:03

"Mistrzynie w Szkołach" dziś w Starogardzie Gdańskim

Ponad 400 uczennic ze szkół powiatu starogardzkiego wzięło udział w drugiej tegorocznej odsłonie akcji Fundacji Otylii Jędrzejczak "Mistrzynie w Szkołach". Razem z nimi ćwiczyło siedem mistrzyń sportu.


[więcej]


31.05.2019 13:03

Joachim Loew miał wypadek na siłowni. Nie poprowadzi Niemców w czerwcowych meczach

Joachim Loew miał wypadek na siłowni. Nie poprowadzi Niemców w czerwcowych meczachJoachim Loew nie poprowadzi reprezentacji Niemiec w czerwcowych meczach eliminacji Euro 2020 - poinformowała tamtejsza federacja piłkarska (DFB). Trener miał wypadek. Jak zapewniają niemieccy działacze piłkarscy Loew czuje się dobrze.


[więcej]


31.05.2019 13:03

Arkadiusz Reca kontuzjowany. Opuszcza zgrupowanie kadry

Arkadiusz Reca kontuzjowany. Opuszcza zgrupowanie kadryArkadiusz Reca opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski, która przygotowuje się do meczów eliminacji Euro 2020 z Macedonią Północną i Izraelem - poinformował rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski. Obrońca Atalanty Bergamo doznał kontuzji na treningu w klubie.


[więcej]


31.05.2019 13:03

Rusza Rajd Nadwiślański

Rusza Rajd NadwiślańskiKompaktowy rajd, inna sytuacja w stawce, jedenaście samochodów R5 i wielkie emocje - tak zapowiada się Rajd Nadwiślański, który co prawda oficjalnie rozpoczął się w czwartek, ale prawdziwa rywalizacja czeka nas dopiero w sobotę. W samych Puławach oraz w okolicach zobaczymy czołowych rajdowców. Na lubelskich odcinkach specjalnych będziemy obserwować m.in. lidera Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - Mikołaja Marczyka, ale także niespodziewanego wicelidera - Marcina Słobodziana oraz Kacpra Wróblewskiego.


[więcej]


31.05.2019 13:03

Liga Narodów siatkarzy: Na razie wszyscy szukają formy

Liga Narodów siatkarzy: Na razie wszyscy szukają formyRusza Liga Narodów siatkarzy. Dziś w Katowicach początek pierwszego turnieju z udziałem reprezentacji Polski. Biało-czerwoni zagrają o 20:30 z Australią. Trzy godziny wcześniej o punkty zagrają Brazylijczycy i Amerykanie. Na razie we wszystkich ekipach zgodnie podkreślają, że forma przyjdzie za jakiś czas.


[więcej]


31.05.2019 13:03

Liga Narodów znów poligonem doświadczalnym

Liga Narodów znów poligonem doświadczalnymRotacja składem, testy, ogrywanie młodych siatkarzy i wreszcie zwyżka formy na turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich. Tak ma wyglądać plan polskiego sztabu szkoleniowego siatkarzy. Plan wypalił w zeszłym roku. Polacy zdobyli mistrzostwo świata. Dlatego trener Vital Heynen chce powtórzyć sezonowy cykl w tym sezonie.


[więcej]


31.05.2019 8:03

Mistrzyni olimpijska zerwała kontakty z mediami. "Jestem człowiekiem, a nie maszyną"

Mistrzyni olimpijska zerwała kontakty z mediami. Jenny Rissveds - złota medalistka olimpijska w kolarstwie górskim z Rio de Janeiro oświadczyła, że zrywa wszystkie stosunki z mediami. Jak wyjaśniła, powodem jest niesprawiedliwa i krzywdzącą ocena jej startu w zawodów Pucharu Świata w ubiegły weekend w Novym Mescie.


[więcej]


31.05.2019 8:03

Liga Narodów: Australijczycy pierwszymi rywalami polskich siatkarzy

Liga Narodów: Australijczycy pierwszymi rywalami polskich siatkarzyWieczorem w katowickim Spodku Australijczycy będą pierwszymi rywalami polskich siatkarzy w Lidze Narodów. Początek meczu o godz. 20.30. W turnieju zagrają także Amerykanie i Brazylijczycy, którzy spotkają się o 17.30.


[więcej]