Sport


25.09.2019 13:04

Warszawski klub AKS Zły z nagrodą UEFA

Warszawski klub AKS Zły z nagrodą UEFAWystępujący na siódmym szczeblu rozgrywek ligowych Alternatywny Klub Sportowy Zły został laureatem nagrody Europejskiej Unii Piłkarskiej UEFA Grassroots Award. Warszawski AKS doceniono za promowanie równości i zapewnienie powszechnego dostępu do futbolu.


[więcej]


25.09.2019 13:04

Policja chciała, by spotkanie Gryf - Lechia było meczem podwyższonego ryzyka

Policja chciała, by spotkanie Gryf - Lechia było meczem podwyższonego ryzykaPodczas spotkania Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk pseudokibice gospodarzy wystrzelili materiały pirotechniczne w stronę bramkarza Lechii Gdańsk. Mecz trzeba było przerwać. Jak się okazuje, policja spodziewała się, że chuligani mogą zakłócić spotkanie, dlatego wnioskowała do organizatora o uznanie wczorajszego starcia za mecz podwyższonego ryzyka. Wcześniej sugerowała przeniesienie meczu do Gdańska. Organizator go odrzucił.


[więcej]25.09.2019 13:04

Organizatorzy mistrzostw tłumaczą się z odwołanego lotu Polaków. Kuriozalne oświadczenie

Organizatorzy mistrzostw tłumaczą się z odwołanego lotu Polaków. Kuriozalne oświadczenieEuropejska Federacja Siatkarska (CEV), która organizuje mistrzostwa Europy wydała specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy się z problemów, jakie mieli polscy siatkarze w czasie podróży na półfinałowy mecz ze Słowenią.


[więcej]


25.09.2019 13:04

Zadymy na meczu Widzewa ze Śląskiem Wrocław. Wkroczyła policja

Zadymy na meczu Widzewa ze Śląskiem Wrocław. Wkroczyła policjaMandaty i zarzuty, w tym napaści na funkcjonariusza policji oraz wniesienia na stadion pirotechniki, grożą zatrzymanych po wczorajszych zadymach na meczu Pucharu Polski w Łodzi. Widzew grał ze Śląskiem Wrocław.


[więcej]


25.09.2019 8:04

UEFA potwierdziła stworzenie nowych rozgrywek. Jest już nazwa

UEFA potwierdziła stworzenie nowych rozgrywek. Jest już nazwaEuropejska Federacja Piłkarska ogłosiła we wtorek powstanie trzecich rozgrywek, które będą odbywały się na Starym Kontynencie – pisze Onet. To szansa dla polskich drużyn.


[więcej]


25.09.2019 8:04

Chuligan próbował trafić rakietnicą bramkarza Lechii Gdańsk w czasie meczu

Chuligan próbował trafić rakietnicą bramkarza Lechii Gdańsk w czasie meczuDo skandalicznych wydarzeń doszło podczas meczu Pucharu Polski między Lechią Gdańsk a Gryfem Wejherowo. Podczas pierwszej połowy jeden z kibiców gospodarzy próbował trafić rakietnicą bramkarza gości – Zlatana Alomerovicia.


[więcej]


25.09.2019 8:04

ME siatkarzy: Serbia ostatnim półfinalistą

ME siatkarzy: Serbia ostatnim półfinalistąSerbia pokonała we wtorek w Antwerpii Ukrainę 3:2 (21:25, 25:23, 25:22, 19:25, 15:9) ) i awansowała do półfinału mistrzostw Europy siatkarzy. Jej kolejnym rywalem będą współgospodarze imprezy Francuzi. W drugim półfinale Polacy zmierzą się w Lublanie ze Słoweńcami.


[więcej]


25.09.2019 8:04

Puchar Polski: Zadymy na meczu Widzewa ze Śląskiem Wrocław. 27 osób zatrzymanych

Puchar Polski: Zadymy na meczu Widzewa ze Śląskiem Wrocław. 27 osób zatrzymanychZadymy na meczu łódzkiego Widzewa ze Śląskiem Wrocław. Jak powiedziała nam Joanna Kącka rzeczniczka komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi, do tej pory zatrzymano 27 osób. Mecz trzeba było na chwilę przerwać.


[więcej]


25.09.2019 8:04

Reprezentacja Polski w siatkówce już w Lublanie

Reprezentacja Polski w siatkówce już w Lublanie​Polscy siatkarze wylądowali w Lublanie. Ich poranny lot został odwołany przez przewoźnika, do Słowenii dotarli rządowym samolotem.


[więcej]


24.09.2019 13:03

Krzysztof Wielicki o Złotym Czekanie: To jeszcze nie jest mój koniec!

Krzysztof Wielicki o Złotym Czekanie: To jeszcze nie jest mój koniec!"To jak wysyłka na emeryturę, prawda? We wszystkich dziedzinach to zauważyłem - w filmie, w sztuce. Jak komuś dają nagrodę za całokształt, to znaczy, że już bye, bye - do widzenia. Ale ja tak tego nie traktuję, bo góry są na szczęście takie, że można w nich działać do końca życia. Myślę, że to nie jest jeszcze mój koniec” - tak Krzysztof Wielicki dla RMF FM komentuje prestiżową nagrodę, którą odebrał podczas 24. Festiwalu Górskiego imienia Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju. Wybitny polski himalaista został wyróżniony Złotym Czekanem za...


[więcej]