Sport


29.09.2019 8:04

Polscy siatkarze z brązowym medalem mistrzostw Europy!

Polscy siatkarze z brązowym medalem mistrzostw Europy!Polscy siatkarze wywalczyli brązowy medal mistrzostw Europy! Stoczyli z Francuzami bardzo wyrównany pojedynek, w którym gra długimi fragmentami toczyła się punkt za punkt. Ostatecznie jednak rozprawili się z rywalami już w trzech setach!


[więcej]


28.09.2019 18:04

Polska vs Francja: Nasi siatkarze walczą o brąz mistrzostw Europy! [NA ŻYWO]

Polska vs Francja: Nasi siatkarze walczą o brąz mistrzostw Europy! [NA ŻYWO]Polscy siatkarze mierzą się z Francuzami w pojedynku o brązowy medal mistrzostw Europy! Czy poprawią sobie i kibicom nastroje po przegranym w fatalnym stylu półfinale przeciwko Słoweńcom? Zapraszamy na relację na żywo ze starcia w Paryżu!


[więcej]28.09.2019 18:04

Formuła 1: Robert Kubica odpadł w pierwszej części kwalifikacji w Soczi

Formuła 1: Robert Kubica odpadł w pierwszej części kwalifikacji w SocziReprezentant Monako Charles Leclerc (Ferrari) wygrał kwalifikacje przed niedzielnym wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Rosji w Soczi. Robert Kubica (Williams) odpadł w pierwszej części kwalifikacji i pojedzie z 18. miejsca.


[więcej]


28.09.2019 18:04

Lekkoatletyczne MŚ. "Potraktowano nas brutalnie". Przerażające sceny na trasie maratonu

Lekkoatletyczne MŚ. „To był bieg w saunie, potraktowano nas brutalnie” – mówią zawodniczki, które w mistrzostwach świata w Dausze rywalizowały w maratonie. Odbył się on wprawdzie w środku nocy, ale warunki były ekstremalne, a sceny dramatyczne.


[więcej]


28.09.2019 13:04

Lekkoatleci skarżą się na warunki w Dausze. "Widać grzyb na ścianach"

Lekkoatleci skarżą się na warunki w Dausze. Nieprzyjemny zapach, tylko ciepła woda w kranach, grzyb na ścianach, niedziałający internet i słabe warunki żywieniowe – tak zakwaterowani są polscy lekkoatleci w trwających w Dausze mistrzostwach świata.


]]> [więcej]


28.09.2019 8:04

Koniec z występami cheerleaderek w Berlinie. "Nie pasują do naszych czasów"

Koniec z występami cheerleaderek w Berlinie. Koszykarski klub Alba Berlin po 25 latach zdecydował o rezygnacji z występów cheerleaderek podczas meczów.


[więcej]


28.09.2019 8:04

Lekkoatletyczne MŚ. Kenijka z pierwszym medalem imprezy

Lekkoatletyczne MŚ. Kenijka z pierwszym medalem imprezyRuth Chepngetich zdobyła złoty medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w maratonie. W biegu, który rozpoczął się minutę przed północą miejscowego czasu i odbył się w ekstremalnych warunkach, Kenijka uzyskała czas 2:32.42. Rywalizacji nie ukończyła 1/3 zawodniczek.


[więcej]


28.09.2019 8:04

ME siatkarzy. Polska - Francja. Biało-czerwoni powalczą o pierwszy medal od 2011 roku

ME siatkarzy. Polska - Francja. Biało-czerwoni powalczą o pierwszy medal od 2011 rokuPolscy siatkarze zwycięstwem w meczu o brązowy medal mistrzostw Europy chcą poprawić sobie i swoim kibicom humor na koniec występu w tej imprezie. Rywalami biało-czerwonych w rozpoczynającym się o godz. 18 spotkaniu w Paryżu będą Francuzi. Biało-czerwoni mogą wywalczyć pierwszy medal ME od 2011 roku.


]]> [więcej]


28.09.2019 8:04

ME siatkarzy. Wójtowicz: Wierzę w ten medal

ME siatkarzy. Wójtowicz: Wierzę w ten medalDo meczu ze Słoweńcami szliśmy w tych mistrzostwach jak burza, ale w czwartek naszym reprezentantom trafił się najgorszy dzień i wszyscy zagrali słabiej niż do tej pory. Jeśli jednak w sobotę zdobędziemy medal, to i tak będziemy mogli uznać ten sezon za udany - ocenia występ Polaków Tomasz Wójtowicz, jeden z najwybitniejszych siatkarzy w historii tej dyscypliny sportu.


]]> [więcej]


28.09.2019 8:04

ME siatkarzy: Francuzi rywalami Polaków. Serbowie powalczą o złoto

ME siatkarzy: Francuzi rywalami Polaków. Serbowie powalczą o złotoReprezentacja Serbii pokonała w Paryżu Francję 3:2 w półfinałowym meczu mistrzostw Europy siatkarzy i w meczu o złoto zmierzy się w niedzielę ze Słowenią. Francuzi będą natomiast w sobotę rywalami Polaków w spotkaniu o medal brązowy.


[więcej]