Sport


19.10.2019 8:05

RMF 4RACING Team radzą: Biegi górskie czy "połykanie" asfaltu?

RMF 4RACING Team radzą: Biegi górskie czy "Biegi górskie to przede wszystkim teren: zbiegi i podbiegi, zero monotonii i widoki, które w głowie zostają na długo" - przyznają zgodnie w rozmowie z Urszulą Gwiazdą, dziennikarką RMF FM: Daniel Stroiński z RMF 4RACING Team dwukrotny zwycięzca m.in. Runmageddon Sahara oraz Krzysztof Bodurka ekspert od biegów górskich i ultra, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, 11 zawodnik Mistrzostw Europy w Skyrunningu w 2017 roku. Jak radzą, zanim wybiegniecie w góry, poprawcie kondycję i przygotujcie ciało. Można po prostu zacząć od spacerów,...


[więcej]


19.10.2019 8:05

Jakub Bednaruk o planach MKS-u Będzin: Chcemy przekroczyć 40 proc. wygranych meczów w sezonie

Jakub Bednaruk o planach MKS-u Będzin: Chcemy przekroczyć 40 proc. wygranych meczów w sezonie Już w kolejny weekend startuje siatkarska PlusLiga. Do rozpoczęcia rywalizacji gotowy jest też MKS Będzin. Ubiegły sezon zespół z Zagłębia Dąbrowskiego zakończył na ostatnim miejscu, z zaledwie dwoma wygranymi spotkaniami na koncie. W tym sezonie grę zespołu ma odmienić m.in.: nowy szkoleniowiec, którym został Jakub Bednaruk. Jak będzie wyglądała gra zespołu z Będzina m.in. o to Jakuba Bednaruka zapytał Wojciech Marczyk z redakcji sportowej RMF FM.


[więcej]19.10.2019 8:05

Halowy sezon w skokach rozpoczął się w Michałowicach!

Halowy sezon w skokach rozpoczął się w Michałowicach!Dwa weekendy sportowych emocji! Ponad 350 koni, prawie 600 jeźdźców i międzynarodowa obsada zawodowów Cracovia Szary Equestrian Show, która robi wrażenie!


[więcej]


18.10.2019 18:04

Zespół RMF4RT Gladiators zaprasza na Otwarty Trening biegowy w Krakowie

Zespół RMF4RT Gladiators zaprasza na Otwarty Trening biegowy w Krakowie26 października Bulwary Wiślane w okolicy kładki Ojca Bernatka zamienią się w arenę treningową dla wszystkich amatorów biegania. Wydarzenie jest otwarte dla tych, którzy zechcą spędzić czas aktywnie i na świeżym powietrzu.


[więcej]


18.10.2019 18:04

Halowy sezon w skokach zaczyna się w Michałowicach!

Halowy sezon w skokach zaczyna się w Michałowicach!To będą dwa weekendy sportowych emocji! Ponad 600 koni, prawie 350 jeźdźców i międzynarodowa obsada zawodów Cracovia Szary Equestrian Show, która robi wrażenie!


[więcej]


18.10.2019 13:04

Halowy sezon w skokach zaczyna się w Krakowie!

Halowy sezon w skokach zaczyna się w Krakowie!To będą dwa weekendy sportowych emocji! Ponad 350 koni, prawie 600 jeźdźców i międzynarodowa obsada zawodów Cracovia Szary Equestrian Show, która robi wrażenie!


[więcej]


18.10.2019 13:04

El Clasico odwołane! Barcelona i Real muszą uzgodnić nowy termin

El Clasico odwołane! Barcelona i Real muszą uzgodnić nowy terminTo już oficjalne – październikowe El Clasico, czyli mecz między FC Barceloną i Realem Madryt został odwołany. Wszystko przez zamieszki w Katalonii. Teraz oba kluby muszą uzgodnić nowy termin starcia.


[więcej]


18.10.2019 13:04

Łukasz Piszczek zagra w kadrze pożegnalny mecz

Łukasz Piszczek zagra w kadrze pożegnalny meczPolski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że Łukasz Piszczek zagra pożegnalny mecz w reprezentacji Polski. Będzie to starcie w eliminacjach mistrzostw Europy ze Słowenią.


[więcej]


18.10.2019 13:04

Lewandowski w drodze po historyczny wyczyn. Rekord Muellera zagrożony

Lewandowski w drodze po historyczny wyczyn. Rekord Muellera zagrożony„Bayern zdobył dotychczas 33 bramki w jedenastu meczach. 15 z nich to dzieło Roberta Lewandowskiego. 45,5 procent goli strzelił Polak, jest to niesamowita liczba” - napisał niemiecki dziennikarz Stefan Huber


[więcej]


18.10.2019 13:04

Patryk Sokołowski: Powiedzieć o Wiśle, że jest słaba, to nadużycie

Patryk Sokołowski: Powiedzieć o Wiśle, że jest słaba, to nadużycieDziś po reprezentacyjnej przerwie do gry wraca piłkarska ekstraklasa. W jednym z dwóch dzisiejszych spotkania Wisła Kraków na własnym stadionie zmierzy się z Piastem Gliwice. Biała Gwiazda jest w dołku, Piast po zwycięstwie z Legią na pewno jest o wiele bardziej zmotywowany. O spotkaniu w Krakowie, ale też o innych obowiązkach na boisku w tym sezonie, z Patrykiem Sokołowskim pomocnikiem Piasta Gliwice rozmawiał Wojciech Marczyk z redakcji sportowej RMF FM.


[więcej]