Praca

14.12.2018 13:03

SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH (wielkopolskie)

Stefczyk Finanse - Opublikowano: 14 gru 2018
Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste: Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby oraz będziesz umiał doradzić najlepsze rozwiązania Zrobisz to zarówno bezpośrednio jak i telefonicznie - tak, zdecydowanie szukamy osób lubiących rozmawiać i umiejących robić to dobrze! :) Będziesz odpowiedzialny za trwałe relacje z Klientem – to podstawa naszej pracy! Zastanawiasz się czy to wszystko dasz radę zrobić samemu? Oczywiście, że nie. Będziemy Ciebie wspierać na każdym kroku naszymi narzędziami! Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV plus: Funkcjonować w biznesie finansowym od minimum dwóch lat i rozumieć go Znać dobrze rynek lokalny – Twoją okolicę, jej mieszkańców oraz ich potrzeby Posiadać udokumentowaną doświadczeniem pasję do sprzedaży Mieć wyższe wykształcenie. Bez tego ani rusz. [więcej]

STARSZY OPIEKUN FINANSOWY (mazowieckie)

Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste: Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby.    Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie - tak, zdecydowanie szukamy osób lubiących rozmawiać i umiejących robić to dobrze! :) Kiedy będzie wymagała tego sytuacja zajmiesz się obsługą kasową.   Zastanawiasz się czy to wszystko dasz radę zrobić samemu? Oczywiście, że nie. [więcej]

EMEA HR Manager (zachodniopomorskie)

Hays Office - Opublikowano: 14 gru 2018
EMEA HR Manager Szczecin NR REF. : 1112175 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi dla biznesu z siedzibą w Szczecinie, w związku z rozbudową struktury, poszukujemy osoby na stanowisko HR Managera. Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie kreowanie polityki personalnej oraz wdrażanie rozwiązań HR z poziomu centrali (dopasowanie do warunków lokalnych), koordynowanie pracy podległego zespołu realizującego projekty z zakresu rekrutacji, szkoleń, rozwoju pracowników, wsparcie kadry menedżerskiej w zakresie planowania zatrudnienia, zarządzanie budżetem oraz działania z zakresu employer brandingu. [więcej]

Order Management Specialist with Dutch (mazowieckie)

HAYS Sales & Marketing - Opublikowano: 14 gru 2018
Order Management Specialist with Dutch Warszawa NR REF. : 1115618 Warsaw Your next company:On behalf of our client, a worldwide known new technologies company, we are looking for an Order Management Specialist with Dutch. Your next role:On this position you will connect responsibilities in customer service, logistic and administrative areas. [więcej]

Senior Indirect Procurement Buyer (mazowieckie)

Senior Indirect Procurement Buyer Warszawa NR REF. : 1115613 Currently we are looking for Candidates interested in the position of Senior Indirect Procurement Buyer. Our Client is an international company from FMCG sector, well-known brand. [więcej]

Menadżer Ochrony Suwałki (podlaskie)

Konsalnet Holding S. A - Opublikowano: 14 gru 2018
W związku z pozyskaniem nowych projektów zatrudnimy osoby na stanowisko: Menadżer Ochrony Suwałki Opis stanowiska:• Dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług• Utrzymywanie bieżących kontraktów z Kontrahentami• Koordynowanie obsługiwanych obiektów oraz prac związanych z podległymi pracownikami• Rekrutacja, wdrażanie oraz szkolenie nowych pracownikówWymagania:• Sprawna obsługa komputera i aplikacji typu pakiet MS Office• Prawo jazdy kat. B• Wysoka kultura osobista, inicjatywa w działaniu• Dyspozycyjność• Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników OchronyMile widziane:• Doświadczenie jako menadżer ochrony• Znajomość branży security Oferujemy:• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku• Umowę o pracę• Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premia)• Narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop• Szkolenia Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. [więcej]

Mechanik (dolnośląskie)

Xella Polska Sp. - Opublikowano: 14 gru 2018
Zadania: Realizacja zadań z zakresu utrzymania ruchu, Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn, Usuwanie usterek maszyn, realizowanie napraw, Diagnoza i diagnostyka maszyn i urządzeń w obszarze mechanicznym, proponowanie usprawnień i rozwiązań wynikających z diagnozy. Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne, mechaniczne, Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, Znajomość zagadnień z mechaniki, Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych, Umiejętność pracy w zespole, Punktualność, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność wykonywania powierzonych zadań. [więcej]

Brygadzista/ Lider zmiany (mazowieckie)

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: Zarządzanie zespołem pracowników do 7 osób (organizowanie, motywowanie, kontrola), Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie, Raportowanie przebiegu procesu produkcji, Skuteczna realizacja wyznaczonych celów, Obsługa maszyn, Dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy.   Wymagania Doświadczenie min. [więcej]

Architekt (łódzkie)

Sej-Pro Biuro Projektowe - Opublikowano: 14 gru 2018
Rozwijamy się i szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu. Poszukujemy architekta, który kocha projektować, tworzyć, pracować z klientami, ma zmysł artystyczny i uwielbia pracę zespołową. Co jest dla nas bardzo ważne? ODPOWIEDZIALNOŚĆ, kreatywność, dokładność i skrupulatność, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu i w grupie oraz z klientem, zdyscyplinowanie, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność szybkiego uczenia się. [więcej]

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO –wysoka podstawa+ dieta+ premia, opłacone mieszkanie (zagranica)

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Opublikowano: 14 gru 2018
Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką i comiesięczna premią - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek w mieszkaniu, który w całości opłaci pracodawca – Aplikuj!   Zakres Twoich obowiązków: obsługa wózków widłowych, praca w systemie 3 zmianowym.   Wymagania: aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).   Oferujemy: 1. [więcej]