Praca

22.05.2019 8:03

Associate Data Architect (małopolskie)

HRO Recruitment - Opublikowano: 22 maj 2019
HRO Recruitment is a specialist traditional recruitment business. HRO Recruitment is a brand of HRO Personnel Sp. HRO Personnel is a Human Resources service provider operating under number 6696. [więcej]

21.05.2019 18:03

PRACA DLA KOBIET NA PRODUKCJI KONSERW RYBNYCH - WYSPA RÜGEN (zagranica)

DAKO WORK Sp. - Opublikowano: 21 maj 2019
Opis stanowiska pracy: czyszczenie ryb, układanie w puszkach, obsługa maszyn, pakowanie Wymagania: chęć do pracy, dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia OD ZARAZ   Nasza oferta: atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę tymczasową, MALOWNICZA LOKALIZACJA, ubezpieczenie, BEZPŁATNE zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, zwrot kosztów za dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania, opiekę polskich koordynatorów, pracę tymczasową, w spółce o stabilnej pozycji na rynku pracy za granicą, z możliwością długofalowej współpracy. [więcej]

Pakowanie warzyw i przypraw (Ritschenhausen) (zagranica)

Opis stanowiska pracy: obsługa maszyn pakowanie przypraw/warzyw kontrola jakości    Wymagania: własny środek transportu chęć do pracy, dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia OD ZARAZ   Nasza oferta: atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę tymczasową, ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, zwrot kosztów za paliwo lub bilety, opiekę polskich koordynatorów, pracę tymczasową, w spółce o stabilnej pozycji na rynku pracy za granicą, z możliwością długofalowej współpracy . [więcej]

Montażysta/ka (bardzo dobre warunki socjalne) (śląskie)

Trenkwalder - Opublikowano: 21 maj 2019
Obowiązki:montaż drobnych elementów zgodnie z instrukcją,praca siedząca bez dźwigania. Wymagania:chęć do pracy w systemie 3 zmianowym,nie wymagamy doświadczenia. Oferujemy:umowę o pracę,badania laboratoryjne i USG piersi raz w roku,wynagrodzenie zawsze na czas,opiekę koordynatora,pracę od poniedziałku do piątku,wysoki dodatek nocny,lekarza w zakładzie pracy. [więcej]

21.05.2019 13:03

QA Tester (mazowieckie)

HAYS IT & Telecom - Opublikowano: 21 maj 2019
QA Tester Warszawa NR REF. : 1122984 Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. [więcej]

Junior AP Specialist with languages (małopolskie)

Hays Accountancy Finance - Opublikowano: 21 maj 2019
Junior AP Specialist with languages Kraków NR REF. : 1122269 Your new companyWe are looking for experienced accountants to join a new exclusive finance hub in Krakow. Your new roleAs an Accounts Payable Specialist you will be responsible for:• Processing AP invoices with vendors and internal customers,• Coordinating invoices approval process• Processing paymentsWhat you'll need to succeed• Experience in customer service or multinational company will be asset• Understanding of accounting controls. [więcej]

HR Manager (opolskie)

Hays Office - Opublikowano: 21 maj 2019
HR Manager Skarbimierz NR REF. : 1123491 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Skarbimierzu, poszukujemy osoby na stanowisko: HR Manager. Osoba ta będzie odpowiedzialna za kreowanie i udoskonalanie polityki personalnej organizacji, ścisłą współpracą z Zarządem oraz kadrą menedżerską. [więcej]

Electronics Engineer for Supplier Quality (małopolskie)

HAYS Manufacturing - Opublikowano: 21 maj 2019
Electronics Engineer for Supplier Quality Kraków NR REF. : 1123486 Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Krakowie – poszukujemy Kandydata na stanowisko Electronics Engineer for Supplier Quality. Opis stanowiskaOsoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ocenę jakościową towaru dostarczanego przez dostawców, identyfikację ewentualnego ryzyka dostaw, przeprowadzanie audytów na hali produkcyjnej, rozwiązywanie ewentualnych problemów wynikających z dostawy wadliwych towarów w oparciu o specjalistyczną wiedzę techniczną. [więcej]

Intercompany Accountant (zagranica)

Intercompany Accountant Bucharest, Romania NR REF. : 1121376 Your new companyOur client is one of the largest design and consulting american company in the world, operating in over 150 countries. A new SSC, in the heart of Bucharest (Romana Square) were key finance functions will be migrated from Continental Europe. [więcej]

Recruitment consultant with Spanish (mazowieckie)

Recruitment consultant with Spanish Kraków, Poland NR REF. : 1123490 Your new companyHays Talent Solutions is one of the world's leading recruitment experts in outsourcing. We deliver Intelligent Resourcing through a combination of market insight, technical excellence and unrivalled methodology, providing talent solutions that transform our clients’ businesses. [więcej]