Praca

01.05.2019 8:03

Technical Product Manager (małopolskie)

HRO Recruitment - Opublikowano: 01 maj 2019
HRO Recruitment is a specialist traditional recruitment business. HRO Recruitment is a brand of HRO Personnel Sp. HRO Personnel is a Human Resources service provider operating under number 6696. [więcej]

IT Project Manager (małopolskie)

Finance Analyst (małopolskie)

30.04.2019 18:03

specjalista do spraw kadr i płac (kujawsko-pomorskie)

Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa \ - Opublikowano: 30 kwi 2019
Oferujemy pracę w dziale HR na stanowisku specjalisty do spraw kadr i płac. Praca polega w szczególności na: - prowadzeniu teczek akt osobowych, - przygotowywaniu list płac, - naliczaniu składek ZUS, - przygotowywaniu deklaracji ZUS, - sprawdzaniu dokumetacji, - bieżących kontaktach z obsługiwanymi klientami kancelarii. [więcej]

Junior Sales (mazowieckie)

Verita HR Polska Sp. - Opublikowano: 30 kwi 2019
Verita HR Polska Sp. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). [więcej]

Przedstawiciel handlowy (mazowieckie)

Arte Metal Style Polska Sp. - Opublikowano: 30 kwi 2019
Stabilna firma handlowa, jedyny przedstawiciel na Polskę producenta włoskich uchwytów meblowych z siedzibą w centrum Warszawy, działająca od 20 lat na rynku sprzedaży akcesoriów meblowych i produktów konserwatorskich poszukuje kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego. Oferujemy : -stabilne warunki zatrudnienia z wynagrodzeniem adekwatnym do kwalifikacji i doświadczenia, -mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy, -pracę w miłej atmosferze, w niedużym zespole, -niezbędne narzędzia pracy Możliwość zatrudnienia od zaraz. [więcej]

Pracownik Administracyjny Finanse Kierownik Sekretariatu (małopolskie)

k - Opublikowano: 30 kwi 2019
Poszukujemy do biura w Krakowie ambitnej osoby (najlepiej absolwentki studiów ekonomicznych) na stanowisko administracyjno-finansowe w pełnym wymiarze pracy. Szukamy osób pracowitych i otwartych na zdobywanie doświadczenia. Oferujemy komfortowe warunki pracy i płacy oraz możliwość rozwoju i awansu. [więcej]

30.04.2019 13:03

PHP Developer (mazowieckie)

HAYS IT & Telecom - Opublikowano: 30 kwi 2019
PHP Developer Warszawa NR REF. : 1122629 Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:PHP DeveloperLokalizacja: WarszawaRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: długofalowa Stawka: do 70-90 zł netto/hZadania: tworzenie i utrzymanie wewnętrznych aplikacji w technologii PHP udział w projektowaniu aplikacji i procesów dbanie o jakość kodu aplikacji praca nad długoterminowymi projektami Wymagania: doświadczenie min. [więcej]

Finance Advisor/Analyst (mazowieckie)

Hays Accountancy Finance - Opublikowano: 30 kwi 2019
Finance Advisor/Analyst Warszawa NR REF. : 1122403 For our Client - a global group of energy and petrochemical companies we are looking for Finance Advisor/Analyst. Purpose: Finance Advisor/Analyst serve as the face of Finance for opportunities or challenges prioritized based on value and risk. [więcej]

Ustawiacz Maszyn Termoformujących (śląskie)

PowerJobs Sp. - Opublikowano: 30 kwi 2019
GŁÓWNE ZADANIA: przygotowanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia i ich bezpiecznego zatrzymania; obsługa maszyn termoformujących oraz ekstruderów; wykonywanie przebudów narzędzia formującego; uczestniczenie w naprawach i przeglądach technicznych; właściwe prowadzenie dokumentacji procesui wypełnianie raportów; sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją. WYMAGANIA: doświadczenie w obsłudze maszyn termoformujących; gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym; wykształcenie średnie techniczne lub minimum zawodowe; mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, sumienność, odpowiedzialność. [więcej]