Praca

05.01.2019 8:03

Lekarz ginekolog | Nowy oddział Wadowicka (małopolskie)

Kompendium24 - Opublikowano: 05 sty 2019
Grupa ENEL-MED Lekarz ginekolog | Nowy oddział Wadowicka Specjalizacja: Położnictwo i ginekologia Nowo powstały oddział Centrum Medycznego ENEL-MED (Wadowicka) nawiąże współpracę z lekarzem ginekologiem wykonujący USG ginekologiczne i położnicze. Wymagania: -ukończona specjalizacja lekarska lub przynajmniej połowa specjalizacji (przy pozytywnej rekomendacji kierownika specjalizacji), -umiejętność wykonywania badań USG ginekologicznych i położniczych, -umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą, -znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem. [więcej]

Lekarz dermatolog| Nowy oddział Wadowicka (małopolskie)

Grupa ENEL-MED Lekarz dermatolog| Nowy oddział Wadowicka Specjalizacja: Dermatologia i wenerologia Nowo powstały oddział Centrum Medycznego ENEL MED (ul. Wadowicka) podejmie współpracę z lekarzem dermatologiem. Wymagania: -ukończona specjalizacja lekarska lub przynajmniej połowa specjalizacji (przy pozytywnej rekomendacji kierownika specjalizacji), -umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą, -znajomość jęz. [więcej]

Ortodonta/Stomatolog zachowawczy Warszawa (mazowieckie)

ORTODONCJA Kabaty w Warszawie Ortodonta/Stomatolog zachowawczy Warszawa Specjalizacja: Stomatologia zachowawcza z endodoncją Poszukujemy do naszego zespołu: – lekarza zajmującego się ortodoncją. Może to być lekarz po specjalizacji, w trakcie lub przed. Jest możliwość przyuczenia się oraz rozwoju dalszego rozwoju. [więcej]

Przychodnia w Piasecznie zatrudni stomatologa (mazowieckie)

Centrum Zdrowia Piaseczno. Spółka Jawna. Przychodnia przy Młynarskiej Przychodnia w Piasecznie zatrudni stomatologa Specjalizacja: Stomatologia ogólna, Stomatologia zachowawcza z endodoncją Poszukujemy do współpracy ambitnego,empatycznego lekarza dentystę,posiadającego umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej,endodoncji,protetyki. [więcej]

04.01.2019 18:03

Operator podnośnika koszowego - majsterkowicz (zagranica)

IPF GROUP S. - Opublikowano: 04 sty 2019
Firma IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Dla naszego Klienta, specjalizującego się w remontach obiektów wielkopowierzchniowych, poszukujemy pracownika z uprawnieniami na podnośnik koszowy do montażu paneli sygnalizacyjny na lotnisku. [więcej]

Java Developer (pomorskie)

ALTEN Polska - Opublikowano: 04 sty 2019
Java developer   Miejsce pracy: Sopot   Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer.   Jako inżynier oprogramowania będziesz : • tworzył i rozwijał skomplikowane rozwiązania w technologiach Java/JEE/J2EE, • tworzył innowacyjne moduły oprogramowania zgodnie z wymaganiami klientów, • analizował wydajności aplikacji webowych, • testował i optymalizował przygotowywane oprogramowanie, • współpracował z członkami zespołów wdrażających oprogramowanie, • opracowywał dokumentację techniczną i projektową związaną z przygotowywanym oprogramowaniem, • wspierał mniej doświadczonych członków zespołu developerskiego. [więcej]

Doradca Klienta (podkarpackie)

Credit Agricole Bank Polska - Opublikowano: 04 sty 2019
TWOJA ROLA odpowiadasz za realizację indywidualnych i zespołowych celów biznesowych zarządzasz przypisanym portfelem Klientów detalicznych obsługujesz operacje i transakcje gotówkowe w placówce bankowej nawiązujesz kontakty z nowymi Klientami i dbasz o utrzymanie relacji trafnie identyfikujesz potrzeby i oczekiwania Klientów sprzedajesz produkty bankowości detalicznej dbasz o wysokie standardy obsługi Klienta TWÓJ ZESPÓŁ Będziesz pracować w zespole doradców w placówce bankowej. Realizację swoich celów i zadań będziesz raportować dyrektorowi placówki . W działaniu będą Cię wspierać odpowiednie jednostki w centrali. [więcej]

Grafik - Webmaster (pomorskie)

Marken Systemy Antywirusowe - Opublikowano: 04 sty 2019
GŁÓWNE ZADANIA: Administrowanie stronami internetowymi (w tym kartami produktowymi i stronami kampanijnymi), Publikowanie contentu na stronach internetowych, Sprawdzanie contentu i jego funcjonalności, Edytowanie i publikowanie grafik Aktualizacja treści na stronach WWW Projektowanie i tworzenie stron WWW Tworzenie warstwy front-end dla aplikacji webowych Optymalizacja formularzy webowych pod kątem UX Projektowanie graficzne materiałów marketingowych (m. landing page’y, newsletterów, bannerów, infografik) Tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem do druku (m. ulotek, wizytówek, materiałów na potrzeby reklamy zewnętrznej)   NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA: Biegłej znajomości pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustator, InDesign), Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, Doświadczenia w wykonywaniu zdjęć na potrzeby prezentacji produktu w Internecie, Praktycznej wiedzy z zakresu poligrafii, rodzajów i technik druku, uszlachetnień, Znajomości zagadnień związanych z przygotowaniem internetowych materiałów reklamowych (bannery, mailingi), Umiejętności pracy pod presją czasu, Umiejętności pracy w zespole, Mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji video. [więcej]

04.01.2019 13:03

HR Office Manager (małopolskie)

Fair Recruitment - Opublikowano: 04 sty 2019
Zarządzanie recepcją, w tym spotkaniami, połączeniami, pocztą. Odpowiedzialność za przestrzeganie norm zgodnych z przepisami BHP i polityką firmy. Zarządzanie wdrażaniem nowych pracowników - dbałość o przygotowywanie nowych miejsc pracy, identyfikatorów i kart, dostępność i sprawność sprzętu. [więcej]

Projektant / Lider Techniczny Projektu (śląskie)

BMZ Poland Sp. - Opublikowano: 04 sty 2019
Czym się będziesz zajmować: Specjalista na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za projektowanie zestawów baterii (akumulatorów) Li-Ion, jak również za rozwój produktu od koncepcji do produkcji seryjnej.   Do zakresu obowiązków należy: współtworzenie koncepcji baterii i udział w uzgodnieniach z klientami dobór komponentów i materiałów oraz uzgodnienia w koncepcji wytwarzania z działem produkcji sporządzanie dokumentacji technicznej, sekwencji montażowej oraz listy materiałowej nadzór nad wykonaniem prototypów i produkcją przedseryjną oraz wsparcie techniczne przy wprowadzaniu produktu do produkcji seryjnej rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących produktu udział w przygotowaniu FMEA, PPAP, 8D   W zamian za: doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektrycznych (niskie napięcie) wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektryka, elektronika) lub adekwatne doświadczenie zawodowe umiejętność tworzenia i czytania rysunków technicznych umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, w zakresie instrukcji, specyfikacji znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki i elektrotechniki znajomość narzędzi jakości typu FMEA, PPAP, APQP, 8D   Możesz oczekiwać: Atmosfera - Razem tworzymy zgrany zespół. [więcej]