Praca

05.04.2019 13:04

Główna Księgowa (wielkopolskie)

FallWork Sp. - Opublikowano: 05 kwi 2019
Agencja Pracy FallWork (nr certyfikatu 6231) dla swojego Klienta – producenta materiałów budowlanych, zlokalizowanego w Trzemesznie (woj. wielkopolskie), poszukuje pracownika na stanowisko Głównej Księgowej. [więcej]

05.04.2019 13:03

Stażysta w Dziale Transportu (śląskie)

Logstor Polska PL - Opublikowano: 05 kwi 2019
Zadania: Organizacja transportu - planowanie tras wysyłkowych Przygotowanie zamówień oraz dokumentacji transportowej w systemie SAP Sporządzanie zamówień transportowych na platformach logistycznych Współpraca z firmami transportowymi / spedycyjnymi / kurierskimi Współpraca z działem magazynu, produkcji i zaopatrzenia Dbanie o wysoką jakość i terminowość wykonania zleconych usług transportowych Weryfikacja kosztów transportu Weryfikacja sposobu pakowania   Profil Kandydata: Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – mile widziane z zakresu Logistyki Chęć rozwijania umiejętności w obszarze Logistyki Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego Znajomość pakietu MS Excel Znajomość SAP – jako dodatkowy atut Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych Nastawienie na realizację celów, zdolności analityczne Samodzielność oraz dynamizm w działaniu   Oferujemy: Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie, Ubezpieczenie medyczne oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz, Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku, Pracę w zgranym zespole wśród ludzi ceniących profesjonalizm oraz zaangażowanie. [więcej]

Pielęgniarka / Pielęgniarz (dolnośląskie)

Medicover Sp. - Opublikowano: 05 kwi 2019
Dla nas ważny jest człowiek a nie CV. Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu. [więcej]

Zastępca Dyrektora ds. Realizacji (mazowieckie)

Devire - Opublikowano: 05 kwi 2019
Naszym klientem jest  Ogólnopolski Generalny Wykonawca specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu kontraktami kubaturowymi na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Realizacji Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór kilku inwestycji, zarządzanie i realizację projektów prowadzonych przez firmę, zgodnie z wewnętrznymi regulacjami oraz umowami. [więcej]

Projektant Instalacji Sanitarnych (mazowieckie)

Dla naszego klienta- dewelopera powierzchni biurowych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Projektanta Instalacji Sanitarnych, z doświadczeniem w projektowaniu instalacji dla obiektów kubaturowych. Osoba zatrudniona na stanowisku Projektanta Instalacji Sanitarnych będzie odpowiedzialna za opracowywanie projektów  m. w zakresie instalacji wentylacyjnych, grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wod-kan-gaz. [więcej]

SAP EWM Consultant (mazowieckie)

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy konsultingowej dostarczającej m. rozwiązania SAP, szukamy.   Konsultanta SAP EWM   . [więcej]

Specjalista ds. obsługi klienta (wielkopolskie)

Media Markt - Opublikowano: 05 kwi 2019
Opis stanowiska: Uprzejma i fachowa obsługa klientów na terenie sklepu oraz mailowa i telefoniczna Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków pieniężnych Bieżąca obsługa systemu zamówień internetowych CMS - przyjmowanie zamówień, zmiana statusów, komunikacja Obsługa reklamacji klienta  Weryfikacja dostępności, jakości oraz zebranie i zabezpieczenie towaru z zamówień internetowych Współpraca z innymi działami w zakresie przygotowania i weryfikacji zamówionego towaru Przestrzeganie procedur związanych z obiegiem dokumentów Oferujemy: Przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół Od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 29 każdego miesiąca na koncie) Elastyczny grafik pracy, który znasz miesiąc wcześniej Pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa lub żywieniowa, dodatek na Święta, ubezpieczenie grupowe) Dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka Możliwość rozwoju w strukturach firmy . [więcej]

Doradca Klienta (mazowieckie)

Poczta Polska S. - Opublikowano: 05 kwi 2019
 U nas zyskasz: stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, stałą pensję zawsze na czas oraz wynagrodzenie prowizyjne, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, możliwość rozwoju zawodowego w obszarze usług ubezpieczeniowych i bankowych. [więcej]

Listonosz z rowerem (mazowieckie)

    U nas zyskasz: stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, pensję zawsze na czas i premię miesięczną, wolne weekendy, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturowych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport. . [więcej]

Middle Office Securities Specialist (małopolskie)

Hays Accountancy Finance - Opublikowano: 05 kwi 2019
Middle Office Securities Specialist Kraków NR REF. : 1121012 Universal-Investment is the largest independent investment company in the German-spoken Europe and market leader in the areas of master-KVG and private label funds. With its administration, insourcing and risk management services, the company focuses on the administration and structuring of funds, securities, real assets as well as alternative asset classes and offers complex risk management solutions. [więcej]