Praca

15.06.2019 18:03

Junior .NET Developer (śląskie)

Power Media - Opublikowano: 15 cze 2019
Naszym klientem jest jedna z największych polskich firm wdrażające nowoczesne technologie. Firma zajmuje się projektowaniem i integracją rozwiązań informatycznych, automatyki przemysłowej, telekomunikacji i elektroniki.   Miejsce pracy: Gliwice   Zadania: – implementację aplikacji w języku C#, – opracowywanie dokumentacji opracowanych produktów, – współtworzenie i rozwój aplikacji, – współpraca z innymi członkami zespołu projektowego / developerskiego. [więcej]

Client Advisor (małopolskie)

Hays Office - Opublikowano: 15 cze 2019
Client Advisor Kraków NR REF. : 1124478 Dla naszego klienta, marki premium z branży jubilerskiej, salonu zlokalizowanego w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Klienta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta w salonie marki premium, doradztwo w doborze biżuterii, przygotowanie raportów, dbałość o wizerunek firmy i salonu. [więcej]

KIEROWNIK BUDOWY - KOSZALIN (zachodniopomorskie)

FallWork Sp. - Opublikowano: 15 cze 2019
Dla naszego Klienta - developera realizującego szereg inwestycji budowlanych poszukujemy:    KIEROWNIK BUDOWY - KOSZALIN    LOKALIZACJA I NADZÓR BUDÓW: Pobierowo, Sianożęty, Gryfice   Osoba, która dołączy do zespołu obejmie zadania:   Planowanie i organizacja placu budowy Tworzenie harmonogramów budowy oraz budżetowanie zadań Pakietowanie robót dla podwykonawców Współpraca z działem zakupów przy negocjacjach Bieżące raportowanie, kontrola jakości i ich odbiór Nadzór nad przestrzeganiem prawa budowlanego i przepisów bhp Prowadzenie dokumentacji formalno – prawnej budowy Zarządzanie i koordynacja prac podwykonawców   Wymagania:   Wykształcenie wyższe kierunki budowlane Znajomość prawa budowlanego Wiedza z zakresu procesu inwestycyjnego Znajomość programów do projektowania Prawo jazdy Kat. B Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office   Oferujemy:   Stabilne zatrudnienie Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę lub rozliczenia w formule B2B   Jeśli spełniasz wymagania i poszukujesz nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do skierowania CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu. [więcej]

Pracownik Magazynu (wielkopolskie)

Żabka Polska Sp. - Opublikowano: 15 cze 2019
Twoje zadania: rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego (możliwość zdobycia uprawnień UDT) obsługa skanera inwentaryzacja towaru kontrola stanów magazynowych prowadzenie dokumentacji magazynowej Oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania) posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych gotowości do pracy w systemie III zmianowym komunikatywności i umiejętności pracy w zespole dokładności, odpowiedzialności i uczciwości umiejętności pracy pod presją czasu Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna) transport do/i z pracy lub dodatek transportowy przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych) wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe) możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy . [więcej]

Konsultant serwisu IT (mazowieckie)

- Opublikowano: 15 cze 2019
Firma WIDGET działa w branży IT od 20 lat i przez cały ten czas zajmujemy się obsługą Klientów biznesowych. Od początku działalności naszą ambicją było oferowanie Klientom wysokiej jakości usług, sprzętu oraz oprogramowania informatycznego połączonego z doradztwem w zakresie rozwiązań technologicznych. Dostarczamy profesjonalną wiedzę z zakresu nowych technologii, którą wykorzystujemy wdrażając, integrując i optymalizując systemy informatyczne naszych Klientów. [więcej]

OPERATOR ŁADOWARKI (dolnośląskie)

PowerChina - Opublikowano: 15 cze 2019
Obsługa ładowarki na terenie budowy, prace ziemne, transportowe, załadunkowe, prace drogowe, kontrola stanu technicznego powierzonej maszyny, prowadzenie raportów dziennych sprzętu. [więcej]

Monter- Holandia (zagranica)

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach: 1) monter rusztowań (z doświadczeniem) 2) monter regałów (bez doświadczenia) 3) monter konstrukcji stalowych (z doświadczeniem) Miejsce pracy: okolice Druten Wymagania - doświadczenie, - komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego, - prawo jazdy kat B. [więcej]

15.06.2019 13:03

Senior Business Analyst (dolnośląskie)

Luxoft Poland Sp. - Opublikowano: 15 cze 2019
We are setting a new Scrum Team located in Wroclaw to be developing business driven artifacts. We aim to hire the best people and give them maximum autonomy for realizing their potential and growing technically/professionally. [więcej]

Senior UI Developer (React JS) (małopolskie)

Write clean code Cover own code with tests Participate in backlog refinement, planning and demos Perform code reviews Clarify the requirements with stakeholders Participate in solution architecture design and implementation . [więcej]

Senior UI Developer (React JS) (dolnośląskie)