Praca

01.02.2019 18:03

PRACOWNIK MAGAZYNU (kujawsko-pomorskie)

Media Markt - Opublikowano: 01 lut 2019
Szukamy osób: Posiadających pozytywne nastawienie Lubiących porządek i posiadających wyobraźnie przestrzenną Które będą przyjmowały i wydawały towar Które będą dbały o powierzony towar Otwartych, zorganizowanych, sumiennych . [więcej]

KOMISJONER/KA ART. ODZIEŻOWYCH (zagranica)

ImpactJob - Opublikowano: 01 lut 2019
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: KOMISJONER/KA ART. [więcej]

Pracownik produkcji - od zaraz 3600zł/mc Pracujesz tylko 15dni, pełny etat (wielkopolskie)

FallWork Sp. - Opublikowano: 01 lut 2019
Zakres obowiązków kandydata: - przygotowywanie granulatu do maszyny - obsługa maszyn - kontrola jakości procesu produkcji - odbieranie produktu z maszyny - kontrola jakości. [więcej]

Doradca Klienta (śląskie)

Szukamy osób: Z pasją, energią, inicjatywą Lubiących ludzi i kontakt z Klientem Posiadających pozytywne nastawienie Słuchających Klientów i potrafiących dobrać dla nich najlepsze rozwiązania Otwartych, zaangażowanych i nie bojących się wyzwań Potrafiących dbać o ofertę oraz prezentację towarów, która będzie przyciągać uwagę Klientów Ciekawych świata nowych technologii . [więcej]

Doradca Klienta (kujawsko-pomorskie)

01.02.2019 13:03

Lekarz Stomatolog- Implantolog/ Protetyk (pomorskie)

Medicover Sp. - Opublikowano: 01 lut 2019
Współpraca z nami to zapełniony grafik pacjentów, dostęp do kursów oraz szkoleń, aktualne standardy wiedzy i leczenia, dostęp do wysokiej jakości materiałów stomatologicznych, wsparcie profesjonalnych, wykwalifikowanych Higienistek i Asystentek stomatologicznych. Oferujemy: ścisłą współpracę z innymi specjalistami (konsultacje, transfer wiedzy) pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem, wsparcie Koordynatora Stomatologii, dobrą organizację pracy, koordynowaną opiekę nad pacjentem opartą o międzynarodowe standardy kliniczne, gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny m. [więcej]

Specjalista ds. Ubezpieczeń (śląskie)

- Opublikowano: 01 lut 2019
Nie wymagamy znajomości w zakresie ubezpieczeń. Jesteśmy zainteresowani Tobą oraz Twoimi kompetencjami. Doświadczenie zdobędziesz z nami. [więcej]

kierowca c+e (małopolskie)

Krister - Opublikowano: 01 lut 2019
Zatrudnię kierowce w ruchu Międzynarodowym . Relacja Polska -Rumunia -Polska . OD ZARAZ !!! . [więcej]

Spawacz MAG 135 (zagranica)

PUR Montage Dienstleistungs GmbH - Opublikowano: 01 lut 2019
Oferujemy: Umowa z niemieckim pracodawca Zakwaterowanie zapewnione i oplacone przez pracodawce Stawka 12,00 € netto/ h Odziez robocza + Speedglas 9100V zapewniony przez pracodawce Premie swiateczne oraz urlopowe (po okresie probnym) . [więcej]

Montażysta mebli kuchennych / Stolarz (zagranica)

Infira AS - Opublikowano: 01 lut 2019
Infira AS jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży meblowo - budowlanej. Do naszego zespołu poszukujemy monterów mebli kuchennych. Miejsce pracy:Oslo / Akershus / Norwegia   Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż mebli u klienta. [więcej]