Praca

12.05.2019 18:03

JUNIOR HELPDESK (mazowieckie)

HAYS IT & Telecom - Opublikowano: 12 maj 2019
JUNIOR HELPDESK Warszawa NR REF. : 1123029 Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:JUNIOR HELPDESKLokalizacja: Warszawa/CentrumRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) lub umowa zlecenieDługość projektu: współpraca długofalowaZadania: wsparcie pracowników banku w podstawowych problemach technicznych przygotowywanie sprzętu dla nowych pracowników instalacja systemów operacyjnych bieżące wsparcie IT Help Desk Wymagania: wykształcenie średnie informatyczne lub w trakcie studiów ogólna znajomość zagadnień IT znajomość technologii PC znajomość obsługi sprzętu biurowego i jego eksploatacji umiejętności diagnozowania i rozwiązywania podstawowych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym komunikatywność i umiejętności interpersonalne (wymagany kontakt z użytkownikami) systematyczność i samodzielność Oferujemy: współpraca w oparciu o B2B lub umowa zlecenie atrakcyjne stawki biuro w dogodnej lokalizacji w pobliżu stacji metra preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych . [więcej]

Mistrz NR Wałbrzych (dolnośląskie)

PKP SA - Opublikowano: 12 maj 2019
Zakres czynności: przygotowywanie i zabezpieczanie miejsc pracy do wykonania zadania sprawdzanie stanu technicznego remontowanych obiektów pod względem bezpieczeństwa prowadzonych prac wykonywanie prac remontowych oraz konserwacyjnych zleconych przez przełożonego wykonywanie napraw i innych prac zapewniających ciągłość sprawnego funkcjonowania budynków, budowli i urządzeń sporządzanie w ustalonym zakresie dokumentacji pracy i zużycia materiałów dbałość o właściwy stan pomieszczeń socjalnych i warsztatów zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne narzędzia, sprzęt i materiały oraz ich właściwe i racjonalne wykorzystanie dbałość o prawidłowe i właściwe stosowanie powierzonych narzędzi oraz o ich stan techniczny zapoznawanie się z dokumentacją techniczną dotyczącą realizowanych zadań oraz bezzwłoczne zgłaszanie zauważonych nieprawidłowości prowadzenie samodzielnie samochodów służbowych do 3,5 t zgodnie z regulaminem Spółki samodzielne okresowe poruszanie się po torach na podstawie stosownego zezwolenia udział w bieżących szkoleniach pracowników z zakresu BHP na stanowisku pracy Wymagania: doświadczenie mile widziane z zakresu konserwacji i utrzymania obiektów wykształcenie średnie lub zawodowe kreatywność zawodowa komunikatywność prawo jazdy kat. B Oferujemy: umowę o pracę możliwość rozwoju zawodowego pracę w firmie z bogatymi tradycjami szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych . [więcej]

Senior .NET Full Stack Developer (małopolskie)

Luxoft Poland Sp. - Opublikowano: 12 maj 2019
Analysis, Develop and maintain existing cube based reporting Interact with business users directly, understand requirements and provide effective and efficient solutions Work with L2 team in case of any prod issue or with user queries Work with deployment team to release new code into production . [więcej]

Pracownik przy produkcji Taboru Kolejowego (zagranica)

IPF GROUP S. - Opublikowano: 12 maj 2019
IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Blacharz/Monter przy produkcji Taboru Kolejowego Obowiązki: - montaż karoserii nadwozia kolejowego, - praca z z wykorzystaniem narzędzi ślusarskich, ręcznych narzędzi elektrycznych (wiertarki, szlifierki, gwintownice, przecinaki) - montowanie i regulowanie urządzeń mechanicznych przy produkcji taboru kolejowego,. [więcej]

12.05.2019 13:03

MONTER / WARSZTATOWIEC IZOLACJI PRZEMYSŁOWEJ W SZWECJI (zagranica)

B3Tech Industrial Services Sp. - Opublikowano: 12 maj 2019
B3Tech Industrial Services Sp. jest firmą świadczącą usługi w zakresie: montażu izolacji z wełny mineralnej i materiałów syntetycznych oraz PUR - zimno, -ciepło i dźwięko-chronnej, prefabrykacji i montażu blaszanych osłon izolacji, montażu kanałów wentylacyjnych (HVAC), produkcji i montażu materacy izolacyjnych. [więcej]

Monter Izolacji Przemysłowej - Warsztatowiec - Praca w Norwegii (zagranica)

Pracownik działu BHP (śląskie)

Automotive Assembly Systems Sp. - Opublikowano: 12 maj 2019
Firma AAS od ponad 12 lat świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji. Czując się odpowiedzialnym za zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko: Pracownik działu BHP Co będzie należało do Twoich zadań: • Prowadzenie audytów, kontrola warunków pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP • Realizowanie polityki firmy w zakresie BHP • Zapewnienie pełnej i aktualnej informacji nt. [więcej]

Koordynator Oddziału Gliwice (śląskie)

Do zadań na stanowisku będzie należało: Rekrutacja na stanowiska fizyczne Utrzymywanie jak najlepszych relacji z Klientami Systematyczne wizyty w zakładzie Rozliczanie zleceniobiorców Odpowiedzialność za realizację zleceń od Klienta Bieżąca komunikacja z kadrą zarządzającą oraz kierownikami działów Rozwiązywanie bieżących problemów Realizacja wyznaczonych celów Przygotowanie zestawień, raportów oraz analiz. [więcej]

Pracownik supermarketu / wykladanie towaru (zagranica)

W&F Detacheringen - Opublikowano: 12 maj 2019
Obowiązki: - wykładanie produktów na regały sklepowe - uzupełnianie brakujacych produktów - dbanie o porządek i czystość. [więcej]

Instalator wind i urządzeń dźwigowych w Danii, zarób 15.500 zł (zagranica)

KS SERVICE - Opublikowano: 12 maj 2019
Posiadasz doświadczenie w montażu i serwisie dźwigów osobowych i masz na to uprawnienia? Znasz komunikatywnie język angielski/duński? Jesteś gotowa/-y do wyjazdu do pracy za granicę? Jeżeli dodatkowo pracowałeś na systemach Arcode i Kleemann jesteś idealnym Kandydatem na to stanowisko!   Poszukujemy doświadczonych instalatorów wind, którym zaoferujemy: 1. Okres próbny w oparciu o polską umowę o pracę, z późniejszą zmianą na umowę duńską 2. Atrakcyjne wynagrodzenie sięgające około 15560 zł brutto 3. [więcej]