Praca

20.06.2019 13:03

Magazynier (umowa o pracę) - Warszawa Galeria Północna (mazowieckie)

- Opublikowano: 20 cze 2019
Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: Przyjęcie dostaw Utrzymanie porządku w strefie przyjęcia towaru oraz w magazynie . [więcej]

Kierownik Zespołu Sprzedaży (kujawsko-pomorskie)

Media Markt - Opublikowano: 20 cze 2019
Opis stanowiska:Czym będziesz się zajmować: Przygotowywaniem strategii sprzedaży i kontrolą jej realizacji Planowaniem pracy zespołu i rozliczaniem zadań Motywowaniem i angażowaniem zespołu oraz jasnym definiowaniem celów Bliską współpracą z Dyrektorem marketu i raportowaniem osiągniętych wyników   Czego się nauczysz? Zarządzania poprzez cele i wartości Budowania wizerunku lidera zespołu Specyfiki działania jednej z największych sieci retail w Polsce Szybkiej reakcji na potrzeby Klienta . [więcej]

AR Accountant with Czech (dolnośląskie)

Hays Accountancy Finance - Opublikowano: 20 cze 2019
AR Accountant with Czech WrocÅ‚aw NR REF. : 1124704 For our client, worldwide leading manufacturer of optical and digital precision technology,which currently runs transitions from Czech Republic to Poland, we are looking for AR Accountant with Czech. Your new role:You will work as AR Accountantand you will be responsible for administrative and control of invoices and other relevant process documents, conduct processing and reporting (period end), resolve stakeholders queries and complaint relating to the process area, resolve unallocated payment items, management of customer-vendor accounts, support the conflict management and handling of customer/vendor disputes and updates financial records, dunning and collection procedures. [więcej]

Customer and Logistics Specialist with French (mazowieckie)

HAYS Sales & Marketing - Opublikowano: 20 cze 2019
Customer and Logistics Specialist with French Warszawa NR REF. : 1124441 For our Client, the FMCG producer, currently we are looking for Senior Customer Service and Logistics Specialist with French. On a daily basis, you will oversee daily operations of Logistics area, ensuring that customer service objectives are achieved, including on time delivery, etc. [więcej]

Kierownik Budowy (zakłady produkcyjne) (łódzkie)

HAYS Construction & Property - Opublikowano: 20 cze 2019
Kierownik Budowy (zakłady produkcyjne) Łódź NR REF. : 1124464 Twoja następna firmaBędziesz pracować dla firmy z branży generalnego wykonawstwa specjalizującej się w projektach kubaturowych. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami Nasz Klient chce poszerzyć kadrę o Kierownika Budowy. [więcej]

20.06.2019 8:03

PHP Developer (mazowieckie)

Devire - Opublikowano: 20 cze 2019
Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty. Naszym Klientem jest lider w branży ubezpieczeń, jedna z najprężniej rozwijających się polskich firm na rynku. Obecnie poszukujemy dwóch osób na stanowisko PHP Developera U Kandydatów zwracamy uwagę na: Min. [więcej]

Technik farmaceutyczny - Radom (mazowieckie)

pl - Opublikowano: 20 cze 2019
Apteka sieciowa w Radomiu, poszukuje do swojego zespołu technika farmaceutycznego. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na pełen etat w aptece o ugruntowanej pozycji na rynku konkurencyjne wynagrodzenie dodatkowe premie możliwość rozwoju dzięki szkoleniom komfortową lokalizację apteki  dogodne godziny pracy dodatkowe benefity, m. : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta multisport i karta przedpłacona miłą atmosferę pracy Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez formularz zgłoszeniowy. [więcej]

Technik farmaceutyczny - Warszawa Bielany (mazowieckie)

Apteka sieciowa na warszawskich bielanach poszukuje do swojego technika farmaceutycznego. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę komfortowy czas pracy (apteka 6-dniowa tylko z niedzielami handlowymi) atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy możliwość rozwoju (duża apteka o intensywnym ruchu, dodatkowe szkolenia) brak tajemniczych pacjentów benefity pozapłacowe w tym prywatna opieka zdrowotna Wymagania: dyplom technika farmaceutycznego ukończony staż Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. [więcej]

Technik farmaceutyczny - Warszawa (Wola) (mazowieckie)

Apteka sieciowa na warszawskiej Woli poszukuje do swojego zespołu technika farmaceutycznego. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy możliwość rozwoju (dodatkowe szkolenia) brak tajemniczych pacjentów benefity pozapłacowe w tym prywatna opieka zdrowotna Wymagania: dyplom technika farmaceutycznego ukończony staż Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. [więcej]

Technik farmaceutyczny - Sulejówek Miłosna (apteka 6-dniowa) (mazowieckie)

Apteka sieciowa w Sulejówku poszukuje do swojego zespołu technika farmaceutycznego. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę komfortowy czas pracy (apteka 6-dniowa) atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy możliwość rozwoju (dodatkowe szkolenia) brak tajemniczych pacjentów komfortowa lokalizacja apteki (w pobliżu stacji PKP) benefity pozapłacowe w tym prywatna opieka zdrowotna Wymagania: dyplom technika farmaceutycznego ukończony staż Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. [więcej]