Praca

22.06.2019 8:03

Nauczyciel, Przedszkole, terapeuta si (mazowieckie)

Przedszkole Nr 430 - Opublikowano: 21 cze 2019
Dane adresowe: Typ: Przedszkole Rodzaj placówki: publiczna Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Nr 430 Miejscowość: Warszawa Ulica: Ceramiczna Nr domu: 9a Kod pocztowy: 03-126 Telefon: - Email: p430@edu. pl Szczegóły dotyczące oferty: Przedmiot: pedagogiki pozostałe Liczba godzin w tygodniu: 22 Wymiar zatrudnienia: Wakat Data dodania: 2019-05-12 Termin składania dokumentów: 2019-08-08 Opis oferty pracy: Dyrektor Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 430 w Warszawie przy ul. Ceramicznej 9a (Białołęka - Tarchomin) zatrudni od 1 września 2019 roku, terapeutę integracji sensorycznej w wymiarze 22 godzin tygodniowo. [więcej]

Przedszkole, Nauczyciel rytmiki (mazowieckie)

Dane adresowe: Typ: Przedszkole Rodzaj placówki: publiczna Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Nr 430 Miejscowość: Warszawa Ulica: Ceramiczna Nr domu: 9a Kod pocztowy: 03-126 Telefon: - Email: p430@edu. pl Szczegóły dotyczące oferty: Przedmiot: muzyka Liczba godzin w tygodniu: 8 Wymiar zatrudnienia: Wakat Data dodania: 2019-05-12 Termin składania dokumentów: 2019-08-08 Opis oferty pracy: Dyrektor Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 430 przy ul. Ceramicznej 9a (Białołęka  - Tarchomin) poszukuje nauczyciela rytmiki do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym. [więcej]

Nauczyciel, Szkoła podstawowa, niepubliczna dwujęzyczna szkoła podstawowa w błoniu (mazowieckie)

NIepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa HILARIS - Opublikowano: 21 cze 2019
Dane adresowe: Typ: Szkoła podstawowa Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej Nazwa szkoły/placówki: NIepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa HILARIS Miejscowość: Błonie Ulica: Passowska Nr domu: 16A Kod pocztowy: 05-870 Telefon: 224985525 Email: hilaris@antie. pl Szczegóły dotyczące oferty: Przedmiot: nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane Liczba godzin w tygodniu: 25 Wymiar zatrudnienia: Wakat Data dodania: 2019-05-22 Termin składania dokumentów: 2019-07-31 Opis oferty pracy:   Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa, zlokalizowane w Błoniu pod Warszawą poszukują Nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z językiem angielskim. Wymagania:-wykształcenie pedagogiczne -doświadczenie w pracy z Dziećmi-bardzo dobra znajomość języka angielskiego- pomysły, charyzma, uśmiech na twarzy- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i zaangażowanie;- dobra organizacja pracy;- kreatywność i pomysłowość;- umiejętność pracy w zespole;- empatia i zamiłowanie do pracy z Dziećmi;Do obowiązków będzie należało m. [więcej]

Nauczyciel, Zespół szkół i placówek oświatowych, matematyka (mazowieckie)

Zespół Szkół w Otrębusach - Opublikowano: 21 cze 2019
Dane adresowe: Typ: Zespół szkół i placówek oświatowych Rodzaj placówki: publiczna Nazwa szkoły/placówki: Zespół Szkół w Otrębusach Miejscowość: Otrębusy Ulica: Piaseckiego Nr domu: 2 Kod pocztowy: 05-805 Telefon: 0227585810 Email: szkola@otrebusy. pl Szczegóły dotyczące oferty: Przedmiot: matematyka Liczba godzin w tygodniu: 18 Wymiar zatrudnienia: Wakat Data dodania: 2019-05-22 Termin składania dokumentów: 2019-06-30 Opis oferty pracy: Zatrudnimy od 01. na umowę o pracę na pełen etat nauczyciela matematyki (18 godzin tygodniowo) w szkole podstawowej. [więcej]

21.06.2019 18:03

Partner ds. Sprzedaży RUCH (lubelskie)

- Opublikowano: 21 cze 2019
Dlatego, jeśli możesz pochwalić się: Smykałką do handlu, Uczciwością i odpowiedzialnością, Komunikatywnością i otwartością, Motywacją do pracy i ambicją w dążeniu do celu, Gotowością do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. My zaoferujemy Ci: Konkurencyjne wynagrodzenie stałe, prowizyjne i premiowe, Pokrycie kosztów za w pełni wyposażony i zatowarowany Punkt Sprzedaży, Bieżące wsparcie Kierownika Sprzedaży i pakiet szkoleń, Umowę Agencyjną opartą na prowadzeniu działalności gospodarczej. [więcej]

Partner ds. Sprzedaży RUCH (łódzkie)

Partner ds. Sprzedaży RUCH (małopolskie)

21.06.2019 13:03

Pracownik zaplecza punktu obsługi klienta - Komorniki (wielkopolskie)

OTTO Work Force Polska Sp. - Opublikowano: 21 cze 2019
OTTO Work Force Polska Sp. , jako jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. [więcej]

Tokarz - Frezer (małopolskie)

Klient InfoPraca. pl - Opublikowano: 21 cze 2019
Firma świadczy usługi dla szerokiej gałęzi przemysłu. Zajmujemy się między innymi produkcją elementów mało i wielkoseryjnych na maszynach konwencjonalnych oraz CNC. [więcej]

GRAFIK (łódzkie)

Axia Digital Sp. - Opublikowano: 21 cze 2019
Zakres obowiązków: Kompleksowa realizacja projektów graficznych Skład gazetek i katalogów Projektowanie graficzne materiałów reklamowych, adaptacja przygotowanych projektów do innych formatów Tworzenie projektów WEB . [więcej]