Praca

17.05.2019 8:03

Zespół szkół i placówek oświatowych, Nauczyciel fizyki (mazowieckie)

Zespół Szkół Filmowych przy Warszawskiej Szkole Filmowej - Opublikowano: 16 maj 2019
Dane adresowe: Typ: Zespół szkół i placówek oświatowych Rodzaj placówki: niepubliczna Nazwa szkoły/placówki: Zespół Szkół Filmowych przy Warszawskiej Szkole Filmowej Miejscowość: Warszawa Ulica: Gen. zajączka Nr domu: 7 Kod pocztowy: 01-518 Telefon: 510164745 Email: sekretariat@liceumfilmowe. pl Szczegóły dotyczące oferty: Przedmiot: fizyka z astronomią Liczba godzin w tygodniu: 18 Wymiar zatrudnienia: Wakat Data dodania: 2019-03-27 Termin składania dokumentów: 2019-09-30 Opis oferty pracy: Dyrekcja Liceum Filmowego przy Warszawskiej Szkole Filmowej poszukuje kreatywnego nauczyciela fizyki. [więcej]

16.05.2019 18:03

Młodszy Specjalista ds. Administracji z językiem niemieckim (zespół OTC) (mazowieckie)

Diebold Nixdorf BPO Sp. - Opublikowano: 16 maj 2019
Zakres obowiązków: tworzenie zleceń sprzedaży i zamówień do dostawców; wystawianie dokumentów logistycznych i faktur sprzedaży; sporządzanie raportów finansowych; administracja i kontrola danych w systemie; ścisła współpraca z oddziałami firmy na świecie. Wymagania: znajomość języka angielskiego na poziomie min. [więcej]

Specjalista SEO (śląskie)

- Opublikowano: 16 maj 2019
Jeśli jesteś skuteczny, trawi Cię głód wiedzy i chcesz się cały czas rozwijać (także w obszarach wychodzących poza ramy SEO - np. : programowanie, fornt-end), a przede wszystkim chcesz mieć wpływ na to jak i co robisz. to zapraszamy Cię do naszego zespołu. [więcej]

Front-end Developer (mazowieckie)

B2Bnetwork - Opublikowano: 16 maj 2019
GŁÓWNE ZADANIA: Rozwój i utrzymanie portalu w architekturze SOA w oparciu o usługi REST oraz rozwiązanie IAS Implementacja GUI aplikacji na podstawie dostarczonych dokumentacji i grafik Praca m. z JavaScript, AJAX, XML Tworzenie testów jednostkowych Praca w zespole doświadczonych Developerów WYMAGANIA: Minimum 2,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Znajomość języków programowania JavaScript, HTML5, CSS oraz frameworków AngularJS i Bootstrap Umiejętność czytania XML Schema Umiejętność pisania kodu OOP w JavaSrcipt Komunikatywna znajomość j. angielskiego Umiejętność pracy w zespole MILE WIDZIANE: Doświadczenie we współpracy z UX Designer Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów o profilu technicznym OFERUJEMY: Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (posiadamy swoją własną markę szkoleniową) Stabilną, długofalową współpracę Miłą atmosferę w fantastycznym zespole, który nie tylko uwielbia swoją pracę, ale i spędzać czas razem na karaoke czy grach planszowych Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, częste spotkania integracyjne . [więcej]

Salesforce developer (małopolskie)

Luxoft Poland Sp. - Opublikowano: 16 maj 2019
Design and develop application systems using existing and emerging technology platforms. Manage Salesforce application using Salesforce Setup menu creating and managing custom objects, fields, formulas, analytic snapshots and report types. [więcej]

Azure Data Architect (mazowieckie)

As a lead architect, work with implementation teams from concept to operations, providing deep technical subject matter expertise for successfully deploying large scale data solutions in the enterprise, using modern data/analytics technologies on premise and cloud Create detailed target state technical, security, data and operational architecture and design blueprints incorporating modern data technologies and cloud data services demonstrating modernization value proposition Lead technical implementation teams in an Agile Scrum framework to design and deliver the next generation of state of enterprise cloud analytics implementation and architect a path to transformation into a modern data powered enterprise . [więcej]

Regular Manual QA Engineer (dolnośląskie)

As a member of our Scrum Team, you will help develop services and applications on top of Android and Linux system layers. Most common duties involve: Designing and developing tests (automation possible in future) Creating Test Cases/Suites Integration of tests into CI/CD pipeline (automation possible in future) Creating and updating Technical Documentation. [więcej]

16.05.2019 13:03

Pomocnik produkcji - praca w Niemczech (zagranica)

DAKO WORK Sp. - Opublikowano: 16 maj 2019
Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec. Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER. [więcej]

MYCIE SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (zagranica)

Jupiter Polska Sp. - Opublikowano: 16 maj 2019
. [więcej]

Mechanik Utrzymania Ruchu (śląskie)

Maintpartner ASI Sp. - Opublikowano: 16 maj 2019
Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. [więcej]