Praca

09.02.2019 13:03

Inżynier produkcji (zachodniopomorskie)

- Opublikowano: 09 lut 2019
Opis stanowiska: praca na stanowisku polegać będzie na projektowaniu oprzyrządowania dla robota spawalniczego oraz kontroli jakości   Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (technolog, spawalnik, itp. ) umiejętność konstruowania oprzyrządowania technologicznego znajomość zagadnień spawalniczych umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi mile widziane uprawnienia VT1 – VT2 znajomość zagadnień związanych z kontrolą jakości i systemami jakości praktyczna znajomość oprogramowania CAD (mile widziany Solid Works i/lub AutoCad)   Oferujemy: wynagrodzenie oparte na stałej pensji, szkolenia dostosowane do potrzeb, ciekawą pracę w firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów. [więcej]

Finance Business Controller (mazowieckie)

Medicover Sp. - Opublikowano: 09 lut 2019
Main responsibilities: Act as a key contact for business stakeholders Provide strong support for commercial and operational functions to improve business performance Develop relevant analytics and financial modelling to support business decisions Challenge status quo and recommend corrective actions Participate in month-end and year-end closing process, Monthly management reporting including preparation of presentations and interpretations of financial results for the Board Drive all planning processes in the relevant area incl. long term planning, annual budgeting and monthly forecasting Provide financial assistance and evaluation of strategic plans, business plans and M&A CAPEX reporting and control Develop Internal control systems and Reporting Tools MIS Requirements: At least 5 years of relevant experience in the area of controlling or finance business support Solid financial background, including knowledge of IFRS and management accounting standards Professional qualifications such as ACCA/CIMA or similar will be highly appreciated Advanced Excel and Power Point skills Strong leadership skills including stakeholder management at all levels of organization Excellent communication, presentation and analytical skills Hands-on, creative, problem solving attitude Strong competence in MIS application and development Commercial acumen - understanding of market of medical services will be a strong asset Fluency in Polish and English is mandatory We offer: Opportunity to be a part of the successful and fast-growing company Possibility to gain a valuable professional experience and participate in unique projects Development and training programs Attractive benefits package Private medical healthcare . [więcej]

Księgowa (kujawsko-pomorskie)

Podatkowe Biuro Rachunkowe Casus - Opublikowano: 09 lut 2019
Kancelaria Prawna i Biuro Rachunkowe Casus z siedzibą w Bydgoszczy to firma, która na rynku istnieje nieprzerwanie od 28 lat. Obsługujemy księgowo oraz kadrowo około 100 podmiotów gospodarczych, zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i spółki. Poszukujemy pracownika na stanowisko księgowego. [więcej]

09.02.2019 8:03

Lekarz Laryngolog (mazowieckie)

Kompendium24 - Opublikowano: 09 lut 2019
Lekarz Laryngolog Specjalizacja: Otorynolaryngologia Szanowni Państwo, Poszukujemy Lekarza Laryngologa do przychodni specjalistycznej w Sochaczewie. Przyjęcia realizowane są w ramach NFZ oraz odpłatnie. Przychodnia działa od 9 lat, posiada ugruntowaną pozycję oraz stałą bazę pacjentów. [więcej]

Pediatra/na specjalizacji/rodzinny, wysokie wynagrodzenie (śląskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" sp. - Opublikowano: 09 lut 2019
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" sp. Pediatra/na specjalizacji/rodzinny, wysokie wynagrodzenie Specjalizacja: Pediatria, Medycyna rodzinna Dzień dobry, prowadzimy działalność w ramach POZ w Mysłowicach, zaraz obok węzła A4 i S1, przy ul. [więcej]

Lekarz dermatolog (wielkopolskie)

Medica Centrum - Opublikowano: 09 lut 2019
Medica Centrum Lekarz dermatolog Specjalizacja: Dermatologia i wenerologia Prywatna przychodnia Medica Centrum w Chodzieży podejmie współpracę z lekarzem dermatologiem. Warunki do uzgodnienia. [więcej]

Ordynator oddziału chorób wewnętrznych i chorób serca (mazowieckie)

EMC Instytut Medyczny SA - Opublikowano: 09 lut 2019
EMC Instytut Medyczny SA Ordynator oddziału chorób wewnętrznych i chorób serca Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Kardiologia Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. [więcej]

Lekarz Chirurg - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

EMC Instytut Medyczny SA Lekarz Chirurg - Ząbkowice Śląskie Specjalizacja: Chirurgia ogólna Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. [więcej]

Zatrudimy lekarza na NPL, Pediatrię (łódzkie)

Centrum Dializa Sp. Szpital w Łasku - Opublikowano: 09 lut 2019
Centrum Dializa Sp. Szpital w Łasku Zatrudimy lekarza na NPL, Pediatrię Specjalizacja: Pediatria "Centrum Dializa" Szpital w Łasku zatrudni lekarzy specjalistów pediatrii oraz lekarzy dyżurujących NPL - nocna i świąteczna opieka zdrowotna. [więcej]

Lekarz POZ - Wrocław (dolnośląskie)

EMC Instytut Medyczny SA Lekarz POZ - Wrocław Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. [więcej]