Praca

05.12.2018 13:03

Elektryk/ Elektrikere – opcja rotacji 6/2 (zagranica)

Adecco Solutions AS - Opublikowano: 05 gru 2018
Adecco Norge AS jest częścią Adecco S. - światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. [więcej]

STAŻYSTA w Produkcji (staż płatny) (śląskie)

ALSTOM KONSTAL S. - Opublikowano: 05 gru 2018
Główne zadania stażysty: Codzienne wsparcie Kierownika Sekcji Produkcji, Nadzór na przestrzeganiem zasad BHP na halach produkcyjnych, Koordynowanie dokumentacji pracowniczej, Prace biurowe wynikające z realizacji bieżących zadań, Monitorowanie i aktualizowanie wskaźników produkcyjnych. Czego oczekujemy: Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci ostatniego roku studiów technicznych, zarządzania produkcją lub BHP, Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel), Zdolności analityczne, Gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy, Dyspozycyjność do pracy przez 5 dni w tygodniu. [więcej]

Cieśla szalunkowy/ forskalingsnekkere (zagranica)

Specjalista w dziale handlowym ze znajomością języków obcych (śląskie)

Veo Worldwide Services - Opublikowano: 05 gru 2018
Rozpocznij nowy rok pracą z VEO Worldwide Services! VEO Worldwide Services specjalizuje się w dostarczaniu usług B2B na arenie międzynarodowej. Posiadamy 12 biur zlokalizowanych w Polsce, Bułgarii, Rumunii, Mołdawii, Tunezji, na Ukrainie i na Cyprze. Proponujemy Ci pracę w naszym polskim oddziale handlowym w centrum Katowic. [więcej]

SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ (mazowieckie)

FMG International S. - Opublikowano: 05 gru 2018
U NAS ZYSKUJESZ: Elastyczny czas pracy Możliwość zarabiania od zaraz Wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej Biura coworkingowe – dowolne godziny korzystania z biura Indywidualną ścieżkę kariery . [więcej]

Asystentka (małopolskie)

Polski HR International Sp. - Opublikowano: 05 gru 2018
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki. Termin podjęcia współpracy: od zaraz Miejsce: Kraków (centrum) Zakres obowiązków: • prowadzenie kalendarza spotkań i delegacji, • wsparcie Zarządu w działaniach biznesowych, • wsparcie w działaniach PR i marketingowych, • koordynacja procesów i dokumentów wewnętrznych firmy • koordynacja przepływu informacji pomiędzy Zarządem a pozostałymi działami w firmie Wymagania: • znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej dobrym • wykształcenie wyższe, • minimum 1 rok doświadczenia w administracji biurowej- warunek konieczny ( tj w sekretariacie spółki z o. [więcej]

05.12.2018 8:03

Magazynier – Operator wózka widłowego_atrakcyjne wynagrodzenie (podkarpackie)

- Opublikowano: 05 gru 2018
1. Odbieranie surowców wtórnych i innych odpadów z miejsc składowania oraz transport wózkiem widłowym w wyznaczone miejsce 2. Obsługa wózka widłowego Oferujemy: 1. [więcej]

Kierowca kat. C+E (podkarpackie)

Metkom - Opublikowano: 05 gru 2018
Opis stanowiska pracy: Praca od pn - pt Trasy krajowe Umowę o pracę na czas nieokreślony Atrakcyjne wynagrodzenie Terminowo wypłacane pensje System premiowy Nowoczesna flota pojazdów (Euro5/Euro6) Auto przypisane do kierowcy . [więcej]

Nauczyciel, Szkoła podstawowa, psycholog (mazowieckie)

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli - Opublikowano: 05 gru 2018
Dane adresowe: Typ: Szkoła podstawowa Rodzaj placówki: publiczna Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa nr 355 Miejscowość: Warszawa Ulica: Ceramiczna Nr domu: 11 Kod pocztowy: 03-126 Telefon: 226149001 Email: sekretariat@sp355. pl Szczegóły dotyczące oferty: Przedmiot: psychologia Liczba godzin w tygodniu: 20 Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo Data dodania: 2018-12-05 Termin składania dokumentów: 2019-01-18 Opis oferty pracy: Pilnie zatrudnię psychologa na zastępstwo do 21 czerwca 2019 r. w szkole podstawowej na warszawskiej Białołęce. [więcej]

Nauczyciel, Szkoła podstawowa, pedagogika specjalna (mazowieckie)

Dane adresowe: Typ: Szkoła podstawowa Rodzaj placówki: publiczna Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa nr 355 Miejscowość: Warszawa Ulica: Ceramiczna Nr domu: 11 Kod pocztowy: 03-126 Telefon: 226149001 Email: sekretariat@sp355. pl Szczegóły dotyczące oferty: Przedmiot: oligofrenopedagogika Liczba godzin w tygodniu: 20 Wymiar zatrudnienia: Wakat Data dodania: 2018-12-05 Termin składania dokumentów: 2019-01-18 Opis oferty pracy: Pilnie zatrudnię nauczycieli wspomagajacych do klas integracyjnych w szkole podstawowej na warszawskiej Białołęce. Bardzo dobre warunki pracy, przyjazna atmosfera. [więcej]