Praca

19.02.2019 13:03

DORADCA-KASJER (mazowieckie)

PKO Bank Polski - Opublikowano: 19 lut 2019
Oddział 1 w Kozienicach Nr ref. : LOD/MC/04/2019 Kategoria wartościowania: C1 Jeżeli: jesteś osobą nastawioną na realizację celów lubisz mierzyć się z wyzwaniami, łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś przedsiębiorczy/a myślisz o stabilnym pracodawcy charakteryzuje Cię inicjatywa w budowaniu relacji i rozumiesz potrzeby klienta masz już pierwsze doświadczenia w pracy z klientem lub w obszarze bankowości posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe Czekamy właśnie na Ciebie! Dołączając do nas otrzymasz: umowę o pracę stałe wynagrodzenie oraz premię atrakcyjny pakiet benefitów w tym kartę Multisport prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny szkolenia przygotowujące do realizacji zadań opiekuna, który sprawnie i skutecznie przeprowadzi Cię przez proces adaptacji możliwość rozwoju zawodowego i szansę na awans w ramach struktury Banku  W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za: budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku kompleksową obsługę klientów aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych Aplikuj do nas lub poleć nas swoim znajomym. [więcej]

STARSZY ADMINISTRATOR APLIKACJI (mazowieckie)

Departament Eksploatacji Systemu Informatycznego/Zespół Eksploatacji Aplikacji Rynku Detalicznego Nr ref. : CEN/KD/35/2018 Dołączając do nas zyskujesz: stabilizację zatrudnienia – umowę o pracę, dedykowany system premiowy, możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii w największej instytucji finansowej w kraju, pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny MyBenefit, leasing samochodów, profesjonalny system szkoleń, możliwość uczestnictwa w programie „PKO po godzinach”, w ramach którego finansowane są pozazawodowe aktywności pracowników np. sekcje i zawody sportowe, akcje integracyjne połączone z działalnością charytatywną, itp. [więcej]

ADMINISTRATOR APLIKACJI (mazowieckie)

Departament Eksploatacji Systemu Informatycznego/Zespół Eksploatacji Aplikacji Kart Płatniczych i Bankomatów Nr ref. : CEN/KD/14/2019 Dołączając do nas zyskujesz: stabilizację zatrudnienia – umowę o pracę, dedykowany system premiowy, możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii w największej instytucji finansowej w kraju, pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny MyBenefit, leasing samochodów, profesjonalny system szkoleń, możliwość uczestnictwa w programie „PKO po godzinach”, w ramach którego finansowane są pozazawodowe aktywności pracowników np. sekcje i zawody sportowe, akcje integracyjne połączone z działalnością charytatywną, itp. [więcej]

DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO (świętokrzyskie)

Oddział 1 w Jędrzejowie Nr ref. : KRD/BB/22/2018 Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta zamożnego w instytucji finansowej umiejętność rozpoznawania potrzeb wymagających klientów i budowania z nimi trwałych relacji wiedza z zakresu finansów i bankowości entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów wykształcenie średnie lub wyższe czynne prawo jazdy kat. B to praca na tym stanowisku jest dla Ciebie Inwestuj w swój rozwój poprzez: budowanie i rozwijanie własnego portfela klientów zamożnych analizę potrzeb klientów oraz kompleksową obsługę produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych wysoką jakość obsługi efektywną realizację indywidualnego planu sprzedaży To wszystko zaprocentuje: umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju Dołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym. [więcej]

19.02.2019 8:03

Konsultant systemu kadrowo-płacowego (śląskie)

- Opublikowano: 19 lut 2019
Główne zadania na stanowisku: dokonywanie analiz przedwdrożeniowych, tworzenie dokumentacji wdrożeniowej systemu, wdrażanie systemu informatycznego KSAT2000i, testowanie zaimplementowanych rozwiązań, szkolenie użytkowników systemu, zdalna (telefoniczna i poprzez system Helpdesk) i bezpośrednia pomoc użytkownikom, współpraca z zespołem projektowo-programistycznym w celu rozwoju systemu. [więcej]

SPAWACZ lub LAKIERNIK (zagranica)

Headwaypersonal GmbH - Opublikowano: 19 lut 2019
Poszukujemy osob do podjecia stalej pracy w Bawarii na stanowisku : SPAWACZ lub LAKIERNIK - niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony - w zaleznosci od umiejetnosci i doswioadczenia stawki na poczatek od 14 - 16 € - mozliwosc przejscia bezposrednio pod umowe z zakladem pracy po minimum 6 miesiacach pracy - zapewnione mieszkanie pracownicze o wysokim standardzie. [więcej]

Lekarz na dyżury do SOR - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

EMC Instytut Medyczny SA - Opublikowano: 19 lut 2019
EMC Instytut Medyczny SA Lekarz na dyżury do SOR - Ząbkowice Śląskie Specjalizacja: Chirurgia ogólna, Anestezjologia i intensywna terapia Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. [więcej]

18.02.2019 18:03

Kierownik Budowy (mazowieckie)

Budimpol Sp. - Opublikowano: 18 lut 2019
Firma zatrudni kierownika z doświadczeniem na budowach przy budowach, przebudowach i generalnych remontach przy budynkach użyteczności publicznej; Zakres obowiązków : Kierowanie pracami budowlanymi w sytemie Generalnego Wykonawstwa jak i siłami własnymi; pozyskiwanie podwykonawców; Kontrola kosztów, sprawozdania, koordynacja prac,współpraca z inwestorem i projektantem, samodzielne prowadzenie budowy; rozliczenia budowy ;. [więcej]

Specjalista PMO (dolnośląskie)

ALTEN Polska - Opublikowano: 18 lut 2019
Główne zadania: Wsparcie działań PMO, głównie w procesie zbierania wymagań, przeprowadzania testów akceptacyjnych (UAT) i nadawania uprawnień Wsparcie działań kierowników projektów Weryfikacja rozwiązań stworzonych przez departament IT pod kątem zgodności z założeniami projektu Zbieranie materiałów informacyjnych o postępie prac w przydzielonych projektach  . [więcej]

18.02.2019 13:03

Pracownik w Dziale Wędliny / Sery (wielkopolskie)

Carrefour Polska Sp. - Opublikowano: 18 lut 2019
DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE: dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów, jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie, lubisz gdy ciągle coś się dzieje, potrafisz pracować w zespole. TWOJE ZADANIA: zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów, realizujesz różnorodne zadania - u nas każdy dzień jest inny, dbasz o wygląd działu i dostępność produktów na półkach, tworzysz przyjazną atmosferę. [więcej]