Praca

14.01.2019 18:03

Kierownik Projektu (budownictwo gazowe) (opolskie)

ALTEN Polska - Opublikowano: 14 sty 2019
Główne zadania Odpowiedzialność za formalne przygotowanie Inwestycji do realizacji i monitorowanie jej przebiegu w zakresie terminów i wyznaczonego budżetu Podejmowanie odpowiednich działań korygujących w przypadkach stwierdzonych odchyleń od warunków Umownych Obsługa administracyjna zarządzania realizacją Inwestycji Zarządzanie zespołem projektowym Opracowanie dokumentacji przetargowej i przeprowadzenie przetargów Nadzór nad przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, rozliczeniem projektu, koordynacją oraz nadzorem merytorycznym nad pracami związanymi z realizacją projektu . [więcej]

AP Accountant with French (mazowieckie)

Devire - Opublikowano: 14 sty 2019
Opis stanowiska: Rejestracja i księgowanie dokumentów kosztowych za pomocą systemu SAP i Basware Przygotowanie i księgowanie płatności we współpracy z globalnym Działem Treasury Uzgadnianie i potwierdzanie sald Kontrola sald kont dostawców i zapewnianie ich terminowego rozliczenia Zarządzanie elektronicznym systemem obsługi dokumentów (DMS) oraz udział we wdrożeniach automatyzacji Miesięczne raportowanie Analiza i optymalizacja procesów   Wymagania: Doświadczenie w obszarze Accounts Payable Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym Znajomość systemu SAP będzie dużym atutem   Oferujemy: Szansę długofalowego rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku biznesowym Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw Codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail Przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy Stabilne i długofalowe zatrudnienie Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport . [więcej]

Pricing Manager Eastern Europe (pomorskie)

HAYS Sales & Marketing - Opublikowano: 14 sty 2019
Pricing Manager Eastern Europe Gdańsk NR REF. : 1116808 For one of our Clients – international leader within modular constructions segment – we are currently looking for strong candidates for the newly created position of Pricing Manager Eastern Europe. The role and responsibilities: Developing the pricing strategy for EE region portfolio of the products and services Executing and monitoring prices in direct response to market conditions, competitor price movements and Group pricing guidelines and price lists definitions Adjusting profit margins for each product and track income maximizing pricing approach Conducting analysis and assumptions to support the pricing Implementing new tactics and creating promotional campaigns Ensuring pricing changes are properly communicated to Sales teams and placed in the CRM & ERP systems in a timely manner Leading process improvements and develop communications for all pricing matters (internally and externally) Work closely with the sales, marketing and finance teams to ensure continuous improvement within pricing data, processes and tracking Working in a safe and sensible manner within the boundaries of the Company Policy and any additional site restrictions. [więcej]

Commodity Buyer (śląskie)

Commodity Buyer Katowice NR REF. : 1116793 Aktualnie dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Katowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Commodity Buyer. Idealny kandydat posiada: 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Wykształcenie wyższe (preferowane studia techniczne/ logistyka) Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym Znajomość rysunku technicznego Doświadczenie w zakupie plastiku i metalu Otwartość do podróży służbowych (do 25%) Znajomość programu ERP Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Rozwijanie i wdrażanie strategii zakupowej Wyszukiwanie dostawców Analizy ofert Negocjacje cenowe z dostawcami Współpracę z innymi działami Klient oferuje: Ubezpieczenie zdrowotne w medicover Kartę Multisport Ubezpieczenie grupowe – nationale nederlanden Dofinansowanie do posiłków Bezpłatne szkolenia językowe Dofinansowania do studiów Premie Wyjazdy integracyjne . [więcej]

HR Officer (opolskie)

Hays Office - Opublikowano: 14 sty 2019
HR Officer Opole, Strzelce Opolskie NR REF. : 1115272 Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko HR Officer. Do głównych zadań będzie należeć kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych również przy współpracy z firmami zewnętrznymi, prowadzenie procesu oceny rocznej pracowników, a także identyfikacja potrzeb i koordynowanie działań szkoleniowych. [więcej]

Customer Service Specialist - IT (mazowieckie)

Customer Service Specialist - IT Warszawa NR REF. : 1116812 Wsparcie IT użytkowników płatności internetowych - Home Office!Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta (IT). [więcej]

Kierownik Budowy (budownictwo gazowe) (opolskie)

Celem pracy jest zapewnienie prawidłowej realizacji powierzonych robót zgodnie z warunkami Umowy, Ustawy Prawo Budowlane, Warunkami Technicznymi Wykonania i Odbioru, Projektem Budowlanym i Wykonawczym, wymaganiami Zamawiającego, aktualnie obowiązującymi dokumentami normatywnymi i Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.   Główne zadania Bezpośredni nadzór nad kierownikami robót  Odpowiedzialność za wykonanie obiektów stanowiących przedmiot realizacji Inwestycji Przygotowanie obiektów od strony technicznej i formalnej do odbiorów częściowych, technicznego, eksploatacyjnego i końcowego w umownych terminach zgodnie z procedurami, PZJ, wymaganiami Kontraktu, dokumentacji projektowej, Harmonogramem Rzeczowo - Finansowym, wiedzą inżynierską i odnośnymi wymaganiami prawa z zapewnieniem wymaganej jakości  . [więcej]

14.01.2019 13:03

Pracownik magazynowy w hurtowni leków (mazowieckie)

Gi Group Sp. - Opublikowano: 14 sty 2019
Opis stanowiska: • przyjmowanie dostaw towaru do magazynu • sortowanie i kompletowanie zamówień magazynowych • wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego   Wymagania: • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań • gotowość do pracy w systemie zmianowym • aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne lub gotowość do wyrobienia • doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane   Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • atrakcyjną stawkę godzinową: 19 zł brutto/h • pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym i w pełni zautomatyzowanym magazynie • możliwość pracy na trzy zmiany: 10:00-18:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 • szkolenie wstępne oraz wsparcie zespołu i kierownika  . [więcej]

Back Office Professional (mazowieckie)

Hays Accountancy Finance - Opublikowano: 14 sty 2019
Back Office Professional Warszawa NR REF. : 1116960 For our Client, Scandinavian energy company, we are currently looking for Candidates to work as Back Office Professional. The Candidate will be responsible for supporting one of the business team to make sure that settlement, invoicing and regulatory reporting tasks are performed. [więcej]

Customer Relationship Specialist in Financial Operations (małopolskie)

Customer Relationship Specialist in Financial Operations Kraków NR REF. : 1116988 Once shares and bonds are traded, the securities and cash need to be exchanged. That’s where our Bank comes in to ‘settle’ the trades. [więcej]