Praca

16.10.2018 13:03

Monter elementów sprężystych (śląskie)

UPD Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Doradcze Sp. - Opublikowano: 16 paź 2018
UPD Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Doradcze Sp. Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, pracownicy naszej firmy są zatrudniani na umowę o pracę i posiadają wszystkie należne prawa zgodnie z kodeksem pracy. [więcej]

Monter kadłubów i nadbudówek na stoczni w Holandii (Rotterdam) (zagranica)

Personal Expert Sp. - Opublikowano: 16 paź 2018
Obowiązki: Praca na stoczni. Monterzy wykonują montaż i szczepianie aluminiowych elementów konstrukcji kadłuba i nadbudówki w produkcji statków i jachtów   Wymagania: co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter konstrukcji aluminiowych kadłuba i nadbudówki statków/jachtów umiejętność szczepiania blach aluminiowych dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego komunikatywna znajomość j. [więcej]

Produkcja Niemcy (zagranica)

Polski HR International Sp. - Opublikowano: 16 paź 2018
Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko produkcyjne. Stanowisko obejmuje pracę przy taśmie produkcyjnej. [więcej]

Starszy Inżynier ds. Technologii (małopolskie)

Devire - Opublikowano: 16 paź 2018
Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy najlepszych Kandydatów, na stanowisko Starszego Inżyniear ds. Technologii (po okresie wdrożenia możliwość objęcia stanowiska Kierownika Wydziału)U Kandydatów zwracamy uwagę na: wykształcenie wyższe techniczne w obszarze Ceramiki, Chemii, mile widziane w obszarze Jakości doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji, jakości oraz laboratorium doświadczenie i wiedza z zakresu analizy przyczyn źródłowych (RCA) mile widziana wiedza z zakresu statystycznych narzędzi jakościowych (mile widziana obsługa MiniTab) swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel umiejętność analitycznego myślenia oraz zarządzania wieloma zadaniami w tym samym czasie zdolność samodzielnego i elastycznego decydowania w sytuacjach stresowych umiejętność pracy w zespole zdolności komunikacji i współpracy zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu Do Twoich zadań należeć będzie: nadzór nad funkconowaniem jednego z wydziałów produkcyjnych firmy zarzadzanie Zespołem jakości i technologii komunikację z klientami wewnętrznymi oraz dostawcami oraz R&D ciągłe doskonalenie, głównie w obszarze jakości, procesu oraz pracy podległego Zespołu analizę i aktualizację planu kontroli oraz obowiązujących procedur i instrukcji zarządzanie procesem koncesyjnym przy ścisłej współpracy z działem R&D wprowadzanie nowych produktów i nadzór nad testami kwalifikacyjnymi w laboratorium podjęcie badań R&R w celu zwiększenia poziomu ufności w testach odpowiedzialność za realizację badań podległego laboratorium, według standardowej metodologiitestów oraz zwiększanie efektywności badan odpowiedzialność za zwalnianie wyrobów gotowych w czasie na to zaplanowanym Nasz Klient oferuje: Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin Stabilny system wynagradzania Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego Atrakcyjny program szkoleń i kursów Szeroki pakiet socjalny (bezpłatne obiady, dofinansowanie do wczasów „pod gruszą” oraz kartyMultisport itp. [więcej]

Data Scientist (małopolskie)

For one of our clients, IT company entering  Polish market and building brand new technology center in Cracow, we are looking for.   Data Scientist   . to support their international customers. [więcej]

Konsultant IT 360 (mazowieckie)

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. [więcej]

Hydraulik (zagranica)

Chronowork Personaldienstleistungen GmbH - Opublikowano: 16 paź 2018
Jesteśmy Niemiecką firmą oferującą pracę fachowcom w zakresie Elektryki i Hydrauliki Również poszukujemy Pracowników w zakresie Spawaczy, Malarzy, Monterów Okien, Dekarzy   Hydraulik Miejsce pracy: Karlsruhe Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł Opis stanowiska: Instalacje grzewcze w starych i nowych budynkach Montaż i konserwacja urządzeń sanitarnych Drobne i duże naprawy   Wymagania: Podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Znajomość rysunku technicznego Min. 2-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie hydraulika (warunek konieczny) Prawo jazdy kat. [więcej]

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY/ELEKTROMONTER (zagranica)

Jesteśmy Niemiecką firmą oferującą pracę fachowcom w zakresie Elektryki i Hydrauliki Również poszukujemy Pracowników w zakresie Spawaczy, Ślusarzy, Malarzy, Monterów Okien, Dekarzy   Elektryk Miejsce pracy: Bruchsal Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł Opis stanowiska: Montaż oświetlenia Konserwacja i renowacja instalacji Konserwacja oraz kontrola stanu elektroniki w instalacjach automatycznych Wykonywanie pomiarów elektrycznych Montaż i obsługa szaf sterowniczych, utrzymanie ruchu, montaż wiązek przewodów Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych   Wymagania: Minimum Roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe Mile widziane Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny) Mile widziany komunikatywny język Niemiecki ale nie jest obowiązkowy   Oferujemy:   ---------OKOŁO 1800 € NETTO WYNAGRODZENIA---------- Pracę od Zaraz! Wynagrodzenie - 11 € - 14 € brutto/godzina 20 € - 40 € Netto diety za każdy przepracowany dzień 50€ na Start za koszty przyjazdu do Biura! Zakwaterowanie OPŁACONE przez Nas - (max 1-2 osoby na pokój) Nadgodziny płatne 25% (powyżej 40h tygodniowo) możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek Zeitkonto (powyżej 35h tygodniowo) Około 50 godzin pracy tygodniowo Niemiecką Umowę o prace na stałe Maksymalnie 10 godzin dziennie Premia 250 € po przepracowaniu 6 miesięcy Premia 500 € po przepracowaniu 12 miesięcy Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów Pomoc w organizacji wyjazdu 150 - 300 € dodatku świątecznego 150 - 300 € dodatku urlopowego punktualne wypłaty 150€ za zwerbowanego pracownika (w momencie gdy przepracuje 2 miesiące) opiekę koordynatora polsko - niemieckojęzycznego odzież roboczą oraz narzędzia do pracy (opcjonalnie)   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [więcej]

Monter, spawacz 135 (zagranica)

All Metal Technics Sp. - Opublikowano: 16 paź 2018
Firma All Metal Technics Sp. poszukuje Montera lub spawacza 135 chętnego do wyjazdu na kontrakt do Niemiec. [więcej]

Magazynier (dolnośląskie)

Air Express Poland Sp z o. - Opublikowano: 16 paź 2018
Obowiązki rozładunek i załadunek pojazdów przyjmowanie i wydawanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek kontrolowanie wewnątrz magazynowego przemieszczania towarów prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej kompletowanie zamówień   Wymagania: doświadczenie pracy w magazynie znajomość zasad gospodarki magazynowej skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)   Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie pracę stacjonarną 9-17 . [więcej]