Praca

06.12.2018 8:03

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (zagranica)

workconcept service GmbH - Opublikowano: 06 gru 2018
workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 r. jako regionalna agencja pośrednictwa pracy w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądane stanowisko pracy. [więcej]

Słupsk – oferta dla magistra farmacji z relokacją (mazowieckie)

pl - Opublikowano: 06 gru 2018
6-dniowa apteka sieciowa w urokliwym Słupsku poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji. Bardzo ciekawa propozycja dla osób zakładających relokację, która zapewnia pracę w mieście z doskonałą infrastrukturą z możliwością odpoczynku w wolnym czasie nad morzem, położonym 18 km od miasta. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na pełen etat w aptece o ugruntowanej pozycji na rynku konkurencyjne wynagrodzenie  możliwość zarobku extra dzięki premiom miłą atmosferę pracy komfortowe godziny pracy, pozwalające zachować work-life balance atrakcyjne benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, karty Multisport PLUS i karty przedpłaconej Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji. [więcej]

Magister farmacji – Warszawa–Wesoła (mazowieckie)

Prywatna apteka w Warszawie-Wesołej poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji. Oferujemy: zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie pracę w miłym zespole komfortowe godziny pracy pracę w zadbanej aptece ze stałymi pacjentami dogodną lokalizację Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. [więcej]

Technik farmaceutyczny – Oborniki (woj. wielkopolskie) (wielkopolskie)

Apteka w Obornikach poszukuje do swojego zespołu technika farmaceutycznego/stażystę. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę konkurencyjne wynagrodzenie możliwość dodatkowego zarobku dzięki premiom szkolenia miłą atmosferę pracy komfortową lokalizację apteki w centralnej części miasta atrakcyjne benefity pozapłacowe, między innymi świadczenia socjalne Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. [więcej]

05.12.2018 18:03

Spawacz 135 (wielkopolskie)

IPF GROUP S. - Opublikowano: 05 gru 2018
- spawanie metodą 135 - spawanie części maszyn rolniczych - znajomość rysunku technicznego - obróbka metalu np. ciecie i szlifowanie. [więcej]

Inżynier Jakości (opolskie)

SPRING PROFESSIONAL - Opublikowano: 05 gru 2018
Zadania: Współpraca w zakresie jakościowym nad nowymi uruchomieniami. Rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Nadzór nad procesem reklamacji. [więcej]

Lakiernik Naczep Chlodniczych (zagranica)

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego francuskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Lakiernik Naczep Chłodniczych Opis stanowiska: - przygotowanie materiału do lakierowania, - wyrównanie - zlikwidowanie nierówności i pęcherzyków, - odtłuszczanie, - przemycie wodą następnie suszenie, - uzupełnienie ubytków za pomocą żelkotu - przygotowanie pistoletu do malowania - lakierowanie. [więcej]

UX Designer (freelancer) (mazowieckie)

ESKOM IT Sp. - Opublikowano: 05 gru 2018
ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT. [więcej]

05.12.2018 13:03

Python Developer - praca zdalna (lubelskie)

Power Media - Opublikowano: 05 gru 2018
Dla naszego klienta tworzącego oprogramowania (nowoczesne aplikacje, portale i narzędzia) zwiększające efektywność i usprawniające pracę firm, poszukujemy: Python Developera –do pracy zdalnej Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie utrzymanie i rozwój aplikacji dla klienta firmy (branży motoryzacyjnej, leadera na rynku). Oczekiwania: • 1-2 lata doświadczenia Python/Django; • Znajomość HTML/CSS; • Znajomość relacyjnych baz danych SQL/POSTGRESQL; • Znajomość systemu kontroli wersji GIT; • Znajomość narzędzi wyszukiwania pełnotekstowego SOLR/Elastic Search; • Redis; • Vagrant/Docker; • Znajomość angielskiego -komunikatywnie;. [więcej]

Inżynier ds. Rozwoju i Integracji Systemu (śląskie)

Devire - Opublikowano: 05 gru 2018
Inżynier ds. Rozwoju i Integracji Systemu Twoja przyszła Firma: Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z Gliwic. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier ds. [więcej]