Praca

14.03.2019 13:03

Pracownik produkcji rowerów (zagranica)

Euro Work - Opublikowano: 14 mar 2019
Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 13 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji rowerów Opis stanowiska: Miejsce pracy: Zwolle Rozpoczęcie pracy: od zaraz! Obowiązki: Praca przy na produkcji przy rozładunku i załadunku towaru (rowery, części do rowerów). [więcej]

Technolog programista CNC (podlaskie)

- Opublikowano: 14 mar 2019
• Programowanie ścieżek do obrabiarek CNC w systemie NX • Dobieranie narzędzi i ustalanie parametrów obróbki • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej procesów obróbki skrawaniem, • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji, • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi. [więcej]

14.03.2019 8:04

koordynator (śląskie)

Sanpro Synergy - Opublikowano: 14 mar 2019
Sanpro Synegry Sp. poszukuje: KOORDYNTORA Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (Praca na terenie infrastruktury huty) Zadania: • Organizacja i koordynacja pracy kilkudziesięcioosobowej grupy pracowników, • Osiąganie wyznaczonych celów produkcyjnych - nadzór nad realizacją zleceń zgodnie z założonymi planami produkcyjnymi, • Bieżąca eliminacja nieprawidłowości w procesie produkcyjnym, • Przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy oraz egzekwowanie ich przestrzegania w zakładzie pracy, • Udział w prowadzeniu szkoleń stanowiskowych, • Prowadzenie i bieżąca weryfikacja dokumentów: ewidencji, wniosków urlopowych, zleceń na nadgodziny, • Przekazywanie pracownikom dokumentów: m. skierowań na badania okresowe, pasków płacowych, zaświadczeń, wydawanie kartek na posiłki, itp. [więcej]

13.03.2019 18:03

PRACOWNIK ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU PACZEK KURIERSKICH (zagranica)

o - Opublikowano: 13 mar 2019
Firma ETS Sp. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 924) specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. [więcej]

Dysponent (k/m) (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Art Płakowice Sp. - Opublikowano: 13 mar 2019
Obowiązki kontakt z dostawcami wyszukiwanie ofert dla materiałów produkcyjnych składanie zapytań ofertowych do dostawców. zamawianie materiałów bezpośrednio produkcyjnych zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych analiza zapotrzebowania materiałowego   Wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne lub techniczne dobra znajomość obsługi komputera (Excel) podstawowa znajomość tematyki z zakresu sterowania zapasami komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny mile widziana znajomość modułu SAP MM   Naszym pracownikom oferujemy:  pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego. [więcej]

13.03.2019 13:04

Młodszy Tester manualny / Tester Oprogramowania (małopolskie)

- Opublikowano: 13 mar 2019
Sky-Shop - platforma sklepów internetowych, w związku z dynamicznym rozwojem oraz ekspansją na rynki zagranicznej, poszukuje Młodszego Testera Manualnego. Będziesz pracował przy testowaniu naszego oprogramowania sklepów internetowych Sky-Shop. pl, a dokładnie będziesz przeprowadzał testy manualne nowych funkcjonalności, modułów i integracji, będziesz również wyszukiwał weryfikował zgłoszone błędy przez Klientów oraz testował i weryfikował zrealizowane projekty i strony www. [więcej]

SEA/PPC Specialist (mazowieckie)

Expondo Polska Sp. - Opublikowano: 13 mar 2019
Zakres obowiązków: Przygotowanie, prowadzenie i raportowanie kampanii PPC (Google Ads, FacebookAds etc. ), głownie na rynku UK i IE Analiza danych z kampanii oraz innych źródeł i wdrażanie optymalizacji na tej podstawie Testowanie nowych rozwiązań w kampaniach i analityce Analiza trendów na rynkach oraz działań konkurencji Pomoc we wdrożeniu rozwiązań mających na celu automatyzacje kampanii oraz procesów w dziale Optymalizacja feedu produktowego Przygotowanie komunikacji firmy w kanałach internetowych Wymagania: Bardzo dobra znajomość platform i narzędzi Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Google Merchant Center Znajomość Google Data Studio (lub podobnego narzędzia), Google Tag Managera, HotJar będzie dodatkowym atutem Analityczne zacięcie i dobra znajomość MS Excel Angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (C1) Znajomość tworzenia i implementacji skryptów Google Ads będzie dodatkowym atutem Doświadczenie w kampaniach e-commerce Orientacja na realizację celów Dokładność, rzetelność, terminowość Znajomość języków obcych (poza angielskim) mile widziana Dobra organizacja pracy Łatwość w przyswajaniu wiedzy Oferujemy: Możliwość bycia częścią wiodącej w Europie, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się globalnej firmy B2B z biurami w Berlinie, Warszawie, Zielonej Górze i centrami kompetencyjnymi w 3 lokalizacjach w Chinach Zostanie cennym członkiem globalnego i ambitnego zespołu: 300 pracowników, 19 różnych narodowości i obecność na rynku w 28 krajach Owocna współpraca z młodym i międzynarodowym zespołem profesjonalistów otwartych na nowe inicjatywy Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość przejęcia globalnej odpowiedzialności już od pierwszego dnia pracy Możliwość wdrażania i opracowywania naszej ambitnej strategii eCommerce z realnymi możliwościami na wdrażanie nowych pomysłów Nowoczesne środowisko pracy o wysokich standardach technicznych i jasnym, oświetlonym biurze Szerokie perspektywy rozwoju, elastyczny czas pracy i zawsze wolne weekendy Bezpłatne kursy językowe z języka niemieckiego I angielskiego Dofinansowanie pakietu sportowego Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy Doskonałe warunki pracy, np. [więcej]

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO (zachodniopomorskie)

PKO Bank Polski - Opublikowano: 13 mar 2019
Oddział 15 w Szczecinie Nr ref. : SZD/KNS/16/2019 Jeżeli: jesteś osobą nastawioną na realizację celów lubisz mierzyć się z wyzwaniami, łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś przedsiębiorczy/a myślisz o stabilnym pracodawcy charakteryzuje Cię inicjatywa w budowaniu relacji i rozumiesz potrzeby klienta masz już pierwsze doświadczenia w pracy z klientem lub w obszarze bankowości posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe Czekamy właśnie na Ciebie! Dołączając do nas otrzymasz: umowę o pracę stałe wynagrodzenie oraz premię atrakcyjny pakiet benefitów w tym kartę Multisport prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny szkolenia przygotowujące do realizacji zadań opiekuna, który sprawnie i skutecznie przeprowadzi Cię przez proces adaptacji możliwość rozwoju zawodowego i szansę na awans w ramach struktury Banku  W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za: budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku kompleksową obsługę klientów aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych Aplikuj do nas lub poleć nas swoim znajomym. [więcej]

Zastępca Kierownika Sklepu (opolskie)

POLOmarket - Opublikowano: 13 mar 2019
POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. [więcej]

Kasjer-Sprzedawca (lubuskie)