Praca

15.10.2018 13:03

HANDLOWIEC- DORADCA KLIENTA (wielkopolskie)

Arkus - Opublikowano: 15 paź 2018
Poszukujemy pracownika do działu firmy zajmującego się sprzedażą urządzeń dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego na stanowisko: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY OPIS STANOWISKA: pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi, przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych, monitorowanie rynku i sporządzanie raportów, doradztwo techniczne w zakresie doboru i zastosowań sprzedawanych rozwiązań, przygotowanie oraz prezentacja sprzętu u klienta, uczestnictwo w targach i innych działaniach marketingowych w celu rozwoju sprzedaży i promowania marki, praca w siedzibie firmy z częstymi wyjazdami, na terenie Polski. OFERUJEMY: Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na cały etat), Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stopnia realizacji zadań, Dużą samodzielność, niezależność, Mały zgrany zespół współpracowników, Wszelkie narzędzia pracy (tel. kom, komputer, samochód) do działań służbowych. [więcej]

Social Media Specialist (łódzkie)

Dynamite Studio Sp. - Opublikowano: 15 paź 2018
Co oferujemy? wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole umowę o pracę lub b2b   Jakie będą Twoje obowiązki? przygotowywanie strategii komunikacji dla kanałów Social Media oraz wytyczanie celów przygotowywanie i publikacja wpisów moderowanie dyskusji i odpowiadanie na pytania monitorowanie działań konkurencji realizowanie kampanii reklamowych monitorowanie, analiza i optymalizacja efektów prowadzonych działań raportowanie działań i efektów  . [więcej]

Spawacz Mig-Mag lub Tig bez znajomości j.niemieckiego (zagranica)

Adam Wilk Wolfpower - Opublikowano: 15 paź 2018
WOLFPOWER to Certyfikowana Agencja Pośrednictwa Pracy o europejskich standardach z branży pozyskiwania i zarządzania personelem na terenie Europy. Naszą specjalizacją i głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników na terenie Polski, Słowacji, Czech, Rumuni i Bułgarii, którzy szukają zatrudnienia w krajach takich jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria. Tym, co nas wyróżnia, jest wysoki poziom profesjonalizmu i autentyczność w relacjach zawodowych. [więcej]

OPIEKUN FINANSOWY (lubuskie)

Stefczyk Finanse - Opublikowano: 15 paź 2018
Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste: Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka. Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby.    Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie - tak, zdecydowanie szukamy osób lubiących rozmawiać i umiejących robić to dobrze! :) Obsługą kasową Zastanawiasz się czy to wszystko dasz radę zrobić samemu? Oczywiście, że nie. [więcej]

UX Designer (warmińsko-mazurskie)

Billennium Sp. - Opublikowano: 15 paź 2018
Zakres obowiązków: Projektowanie i makietowanie interfejsów aplikacji mobilnych i stron www Organizowanie i prowadzenie badań użyteczności (od scenariuszy, do raportowania wniosków) Planowanie i organizowanie testów A/B Analiza danych  . [więcej]

KIEROWCA C+E – PRACA DLA NIEMIECKIEGO ODDZIALU DUNSKIEJ FIRMY – Flensburg (zagranica)

BIC International Polska sp. - Opublikowano: 15 paź 2018
Oferujemy: niemiecką umowę o pracę z urlopem wypoczynkowym podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą system pracy 3/1 (trzy tygodnie pracy (21 dni pracy w miesiacu) / 7 dni wolnego) wynagrodzenie 2200 euro netto (za 3 tygodnie pracy) wypłacane na czas pomoc przy uzyskaniu świadczeń socjalnych - Kindergeld Oczekujemy: komunikatywnej znajomości języka niemieckiego uprawnienia ADR (podstawowe) doświadczenia w transporcie międzynarodowym . [więcej]

Desktop Support Engineer (dolnośląskie)

Power Media - Opublikowano: 15 paź 2018
We are looking for a Desktop Support Engineer to provide enterprise-level assistance to our Production team. You will learn and support Bank ERP’s, perform complex technical tasks, diagnose and troubleshoot problems, and help our customers.   Responsibilities: Take ownership of incidents and service requests logged by end-users. [więcej]

Kierownik działu produkcyjnego (wielkopolskie)

DT Swiss-Polska Sp. - Opublikowano: 15 paź 2018
DT SWISS to globalna firma, która rozwija, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości komponenty rowerowe. Produkty DT Swiss to precyzja i niezawodność. [więcej]

15.10.2018 8:03

Pracownik magazynu – Linia kompletacji zamówień - 17,80 - zł/h brutto (mazowieckie)

OTTO Work Force Polska Sp. - Opublikowano: 15 paź 2018
OTTO Work Force Polska Sp. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. [więcej]

Pracownik linii kompletacji zamówień - 16,50 zł/h brutto (mazowieckie)