Praca

21.01.2019 18:03

Specjalista Helpdesk (małopolskie)

IBCS Poland Sp. - Opublikowano: 21 sty 2019
Zadania: zarządzanie zgłoszeniami dotyczącymi wdrożonych systemów, rozwiązywanie zgłaszanych przez klientów problemów, testowanie systemów informatycznych, przekazywanie zebranych danych do dalszej analizy technicznej, konfiguracja i instalacja systemów informatycznych (środowisko, aplikacja biznesowa, itp. ), wykonywanie dokumentacji wdrażanych systemów, pełnienie dyżurów Helpdesk dla klientów firmy. [więcej]

Test Automation Engineer (mazowieckie)

Devire - Opublikowano: 21 sty 2019
Dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń, poszukujemy aktualnie Inżyniera Testów Automatycznych do pracy nad projektem budowy natywnych aplikacji mobilnych (Android, iOS) oraz komponentów backend do wsparcia procesu sprzedaży i obsługi klienta.   Zakres obowiązków: Testowanie: Testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem do testów systemowych Dostosowywanie i promowanie standardów jakości Opracowywanie: testów Backend, E2E oraz testów warstwy frontend mobile Szkolenia: opracowywanie materiałów szkoleniowych i instrukcji użytkownika Wsparcie dla zespołu developerskiego i Product Ownera Planowanie własnej pracy Zapewnienie jakości, zgodności ze standardami oraz terminowości wykonania własnych zadań Mile widziane doświadczenie w roli lidera testów automatycznych U kandydatów zwracamy uwagę na: Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Znajomość: Robot Framework (bardzo duży plus) Appium JSONPATH XPATH GIT Doświadczenie w analizie i przygotowywaniu przypadków testowych na podstawie wymagań Znajomość metodyk i dobrych praktyk testowania: TDD, BDD Doświadczenie w pracy w metodykach Agile Oferujemy: Współpracę na kontrakcie B2B (via devire) Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy Kartę multisport oraz opiekę medyczną Konkurencyjną stawkę dostosowaną do umiejętności i doświadczenia kandydata Udział w projekcie z użyciem najnowszych technologii . [więcej]

Pracownik Biurowy w Dziale Windykacji (mazowieckie)

Twoja przyszła Firma: Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej oferujacej Klientom usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja zostala wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy 2016 w plebiscycie Great Place to Work. [więcej]

Front-end Developer (śląskie)

HAYS IT & Telecom - Opublikowano: 21 sty 2019
Front-end Developer Katowice NR REF. : 1117447 Your new companyFor our Client, well-recognised power company located in Gliwice, we are currently looking for a person interested in the role of Front-End Developer. Your new roleWorking on this position you will be responsible for cooperation with Development Team, Scrum Master, Product Owner, developing and maintaining front-end solutions (contract and customer management portal). [więcej]

Project Manager EUC Network (dolnośląskie)

Project Manager EUC Network WrocÅ‚aw NR REF. : 1117443 Hays IT Contracting is an up-to-date B2B form of employment for IT specialists with innovate and developmental projects for TOP Clients close at hand. For our Client - British multinational medical equipment manufacturing company - we are currently looking for Candidates on position: Project Manager: EUC & Network Location: Wroclaw Job type: Contract B2B Experience required: Managing transformations of IT Infrastructure in one or more domains of EUC, IAM and/or Networks of the scale of at least 10,000 users or 300 sites, Managing the service lifecycle from Service Design, Service Transition to Service Operations, Managing a global supplier of either EUC or Network services during transformation and into service-life, Managing the selection of a supplier using RFIs and RFPs and the contracting stage. [więcej]

Mechanik utrzymania ruchu (dolnośląskie)

HAYS Manufacturing - Opublikowano: 21 sty 2019
Mechanik utrzymania ruchu Wrocław NR REF. : 1117383 Twoja następna firmaDla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej sprzęt AGD, zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Mechanika Utrzymania Ruchu Twoje następne stanowiskoDo obowiązków na tym stanowisku należeć będzie: Utrzymanie ciągłości produkcji Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń Analiza awarii, naprawy oraz podejmowanie działań prewencyjnych Udział w projektach modernizacyjnych Optymalizacja kosztów Współpraca z zewnętrznymi firmami Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?Od kandydatów oczekujemy wykształcenie techniczne zawodowe (mile widziane mechaniczne) doświadczenie w pracy w dziale UR na podobnym stanowisku znajomość rysunku technicznego znajomość pneumatyki, elektryki, hydrauliki, smarowania oraz układów próżniowych uprawnienia SEP 1 kV (mile widziane) komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w grupie Co zyskujesz?Nasz klient oferuje umowę o pracę na pełen etat atrakcyjne wynagrodzenie praca w systemie 3-zmianowym bogaty pakiet socjalny benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe możliwość rozwoju zawodowego Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami. [więcej]

Executive Assistant (mazowieckie)

Hays Office - Opublikowano: 21 sty 2019
Executive Assistant Warszawa NR REF. : 1116894 Twoja następna firmaDla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży prawniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Executive Assistant. Twoje następne stanowiskoOsoba na stanowisku Executive Assistant odpowiedzialna będzie za zarządzanie kalendarzem Prezesa, organizację spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych, organizację podróży służbowych (rezerwacja hoteli, biletów), zarządzanie obiegiem dokumentów. [więcej]

Specjalista ds. zakupów (wielkopolskie)

HAYS Sales & Marketing - Opublikowano: 21 sty 2019
Specjalista ds. zakupów Poznań NR REF. : 1117445 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy obecnie Specjalisty ds. [więcej]

21.01.2019 13:03

Specjalista cięcia/ obróbki metali (wielkopolskie)

Exact Systems S. - Opublikowano: 21 sty 2019
Obowiązki: wsparcie produkcji przy pomocy narzędzia jakim jest szlifierka kątowa (narzędzie pneumatyczne lub elektryczne na prąd stały DC jak i zmienny AC/DC przeznaczone do cięcia, szlifowania, polerowania, a także satynowania. Wymagania: mile widziane doświadczenie z zakresu cięcia/obróbki metali Zaangażowanie, własna inicjatywa, samodzielność  . [więcej]

INFORMATYK (wielkopolskie)

FallWork Sp. - Opublikowano: 21 sty 2019
FallWork Sp z o. (wpis do rej. [więcej]