Praca

16.04.2019 8:03

Operator frezarek CNC (kujawsko-pomorskie)

Respect - Opublikowano: 16 kwi 2019
Obowiązki: • Obsługa oraz programowanie frezarek Haas, • dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy, • realizacja planów produkcji wg ustalonego harmonogramu, • dbałość o dobre imię firmy i przyjemną atmosferę w pracy , • kontrolowanie jakości sporządzonych wyrobów oraz ścisła współpraca w zakresie prawidłowego procesu obróbczego. [więcej]

Nauczyciel, Szkoła podstawowa, geografia (mazowieckie)

Szkoła Podstawowa Niepubliczna im. Wiktorii Wiedeńskiej Fundacji Edukacyjnej Varsovia"" - Opublikowano: 15 kwi 2019
Dane adresowe: Typ: Szkoła podstawowa Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa Niepubliczna im. Wiktorii Wiedeńskiej Fundacji Edukacyjnej Varsovia"" Miejscowość: Warszawa Ulica: Kolegiacka Nr domu: 1 Kod pocztowy: 02-960 Telefon: 228856504 Email: wilanow@varsovia. [więcej]

Liceum ogólnokształcące, LXXV LO poszukuje nauczyciela języka polskiego (mazowieckie)

LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego - Opublikowano: 15 kwi 2019
Dane adresowe: Typ: Liceum ogólnokształcące Rodzaj placówki: publiczna Nazwa szkoły/placówki: LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Miejscowość: Warszawa Ulica: Czerniakowska Nr domu: 128 Kod pocztowy: 00-454 Telefon: 228414266 wew. [więcej]

Liceum ogólnokształcące, LXXV LO poszukuje nauczyciela języka angielskiego (mazowieckie)

Liceum ogólnokształcące, LXXV LO poszukuje nauczyciela języka hiszpańskiego. (mazowieckie)

15.04.2019 18:03

Cieśla/dekarz (zagranica)

InterKadra Sp. - Opublikowano: 15 kwi 2019
InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. [więcej]

Senior z chorobą Alzheimera: Opiekun / Opiekunka z podstawowym niemieckim + WSPARCIE LEKTORA (zagranica)

ATERIMA MED - Opublikowano: 15 kwi 2019
ATERIMA MED oferuje bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie partnerskich relacji z Opiekunami. [więcej]

Pracownik produkcji- DARMOWY dojazd do pracy! (małopolskie)

Work Service S. - Opublikowano: 15 kwi 2019
Miejsce pracy: Skawina DARMOWY DOJAZD DO PRACY Z OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCI i KRAKOWA! Zadania: * obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami na linii produkcyjnej przy produkcji części samochodowych - chłodnice * prace magazynowe * kontrola jakości produktu gotowego Wymagania: * dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym / 3 zmianowym * dobrego wzroku * dokładności, skrupulatności Oferujemy: * darmowy dowóz pracowniczy z okolicznych miejscowości * zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową * pracę w pełnym wymiarze czasu pracy * pracę w systemie 3/4 zmianowym * stawkę zależną od doświadczenia: 2500- 2800 zł/brutto miesięcznie * dodatkowe premie: nawet 560 zł brutto co miesiąc! * dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy * nabycie 2 dni urlopu wypoczynkowego po każdym przepracowanym miesiącu * opiekę Koordynatora Work Service w trakcie zatrudnienia * możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń na życie, NNW,zdrowotnych * możliwość zakupu pakietu Multisport * możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod firmą. [więcej]

PMO Support (mazowieckie)

HAYS IT & Telecom - Opublikowano: 15 kwi 2019
PMO Support Warszawa NR REF. : 1121645 Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:PMO SupportLokalizacja: Warszawa, MokotówForma współpracy: kontrakt B2B / umowa zlecenie (dla studentów)Stawka: 7000-8000 pln netto+vatZadania: Wsparcie operacyjne działu (dostępy, oprogramowanie, sprzęt, licencje, itp. [więcej]

15.04.2019 18:02

Accounting Specialist (AP) with Turkish (małopolskie)

Hays Accountancy Finance - Opublikowano: 15 kwi 2019
Accounting Specialist (AP) with Turkish Kraków NR REF. : 1121639 For our client – global company specialized for optimizing and managing the supply chains of leading brands – we are looking for candidates to join a new Finance HUB located in Krakow on a position of: Accounting specialist with Turkish – AP Team Responsibilities:- Process AP Invoices and raise queries with vendors and internal customers- Coordinate the approval of special AP invoices without a purchase order in line with process design- Process payments and coordinate respective approval processes- Responsible for the consistent and ongoing adherence to guidelines and internal controls- Investigate processing errors in respective area of responsibility and drive resolution- Report operational issues (process or system related) to team lead- Proactively suggest improvement ideas to drive continuous improvement- Advise admins within same area of responsibility- Support team lead in achieving performance objectives Skills & Experience:- Over 2 years of experience in accounts payable- Understanding of accounting controls- Proficiency in English (B2/C1)- Fluency (C1) in Turkish- Proven experience in a multi-country, multiple legal entity environment- Strong analytical and problem solving skills with attention to details- Strong interpersonal skills, ability to work in a team and communicate with diverse individuals- Academic degree- Excellent user knowledge of MS Office applications, especially Excel- Very good knowledge of SAP ERP / 1C- US-GAAP and/or European local GAAP experience a plus- Readiness to travel across the Europe – quarterly (monthly in transition) We offer:- Private Medical Care and Cafeteria System/Multisport Card- Unique opportunity to develop career in a start-up environment- Flat hierarchies and short decision-making processes- Exciting international projects within the corporate groupIf you are interested in this career opportunity, please submit your CV in English via “Apply” button. [więcej]