Praca

27.11.2018 13:03

Technik Badań i Rozwoju (elektronika) (śląskie)

HAYS Manufacturing - Opublikowano: 27 lis 2018
Technik Badań i Rozwoju (elektronika) Katowice NR REF. : 1115035 Dla naszego Klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Technika w dziale badań i rozwoju (elektronika). Do zadań na tym stanowisku należeć będzie: eksploatacja i konserwacja urządzeń badawczych w celu przeprowadzenia badań elektrycznych i mechanicznych, wsparcie inżynierów testujących w projektowaniu testów, konfiguracja i konserwacja platform testowych dla testów produktów lub systemów, wspieranie działań w zakresie konserwacji i bezpieczeństwa związanych ze sprzętem i narzędziami wykorzystywanymi przez laboratorium, sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych badań, identyfikacja i zgłaszanie problemów oraz budowanie i modyfikacja prototypów PCB. [więcej]

IT Service Desk Supervisor (małopolskie)

HAYS IT & Telecom - Opublikowano: 27 lis 2018
IT Service Desk Supervisor Kraków NR REF. : 1115044 For our Client, an international business company located in Kraków, we are looking for IT Service Desk Supervisor. Within this role you will be leading and developing a team of associates, acting as a senior support resource for service desk staff in resolving client issues. [więcej]

27.11.2018 8:03

PRACOWNIK MAGAZYNU (podkarpackie)

Metkom - Opublikowano: 27 lis 2018
Opis stanowiska pracy: Odbieranie odpadów z linii produkcyjnej, przygotowanie do wysyłki Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o światowej renomie Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników Możliwość awansów wewnętrznych      . [więcej]

Pracownik Produkcji (dolnośląskie)

OTTO Work Force Polska Sp. - Opublikowano: 27 lis 2018
OTTO Work Force Polska Sp. o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. [więcej]

Lekarz Pediatra_Pabianice_Scanmed (łódzkie)

Kompendium24 - Opublikowano: 27 lis 2018
Scanmed S. Lekarz Pediatra_Pabianice_Scanmed Specjalizacja: Pediatria Zakres zadań i obowiązków: • wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza Pediatry • możliwość przyjmowania deklaracji • udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów. • udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi. [więcej]

Lekarz Medycyny Rodzinnej_Pabianice_Scanmed (łódzkie)

Scanmed S. Lekarz Medycyny Rodzinnej_Pabianice_Scanmed Specjalizacja: Medycyna rodzinna Zakres zadań i obowiązków: • świadczenie usług w ramach kontraktu z NFZ, • możliwość przyjmowania deklaracji, • wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza specjalisty, • udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów, • udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi, • prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych. Wymagania: • dyplom • posiadanie II stopnia specjalizacji (opcjonalnie w trakcie specjalizacji) • prawo wykonywania zawodu • doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza medycyny rodzinnej, internisty • otwartość na potrzeby pacjenta/klienta zewnętrznego i wewnętrznego • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu. [więcej]

Prywatna Placówka Medyczna poszkuje Lekarzy (mazowieckie)

Prywatna Placówka Medyczna poszkuje Lekarzy Specjalizacja: Endokrynologia, Położnictwo i ginekologia W związku z prężnym rozwojem naszej Przychodni poszukujemy: -Alergologa -Androloga -Reumatologa -Endokrynologa -Ginekologa -Radiologa który m. in wykonuje usg piersi Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, wszelkie szczegóły do ustalenia. Zapraszam do kontaktu. [więcej]

Lekarz do pracy w POZ (wielkopolskie)

Poradnia Lekarza Rodzinnego Lekarz do pracy w POZ Specjalizacja: Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne Poszukujemy lekarza specjalisty (medycyna rodzinna, choroby wewnętrzne) lub lekarza w trakcie specjalizacji do pracy w Poradni. Zapewniamy dobrą atmosferę pracy. [więcej]

Lekarz Internista | Enel med Gdynia (pomorskie)

Grupa ENEL-MED Lekarz Internista | Enel med Gdynia Specjalizacja: Choroby wewnętrzne Oddział Centrum Medycznego ENEL-MED w Gdańsku współpracę z lekarzem Internistą. Wymagania: -ukończona specjalizacja lekarska lub przynajmniej połowa specjalizacji (przy pozytywnej rekomendacji kierownika specjalizacji), -umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą, -znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem. [więcej]

26.11.2018 18:03

Senior Web Developer (zagranica)

W L Hillside Investment Limited - Opublikowano: 26 lis 2018
We are looking for an individual who will contribute to the delivery of digital projects and to maintain high standards for our online presence, supporting the Chief Technology Officer in taking UKUOFFER’s digital products to the next technical level. Main Duties and Responsibilities: 1. Interpret written business requirements and technical specification documents 2. [więcej]