Praca

03.12.2018 13:03

Project Finance Controller (dolnośląskie)

McKinsey EMEA Shared Services Sp. - Opublikowano: 03 gru 2018
Project Finance Controller is a part of the Client Finance Team, with responsibilities primarily in project financial management. Focus of this role is on minimizing engagement risks and revenue leakage as well as internal KPIs. [więcej]

Project Finance Controller (śląskie)

Tapicer (zagranica)

Polski HR International Sp. - Opublikowano: 03 gru 2018
Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy Tapicera. Nie jest wymagana znajomość języków Firma głównie zajmuje się tapicerowaniem krzeseł biurowych. [więcej]

Praktykant/ka w Wydziale Szkoleń i Rozwoju Pracowników (mazowieckie)

PKP SA - Opublikowano: 03 gru 2018
Zakres Czynności: selekcja dokumentów aplikacyjnych umawianie kandydatów na spotkania rekrutacyjne sporządzanie dokumentacji po zakończonych projektach rekrutacyjnych weryfikacja sporządzonych dokumentów po zakończonych projektach rekrutacyjnych wsparcie administracyjne prac Wydziału Wymagania: status studenta lub absolwenta (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Administracja) dyskrecja, sumienność, dokładność sprawna obsługa komputera (MS Excel, MS Word umiejętność samodzielnego organizowania pracy umiejętność szybkiego uczenia się i nabywania nowych kompetencji Oferujemy: bezpłatną praktykę przez okres do 3 miesięcy dużą swobodę działania i możliwość kreowania rozwiązań możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego opiekę merytoryczną opiekuna praktyk i niezbędne wsparcie w wykonywaniu zadań . [więcej]

Kontroler jakości wyrobu (lubelskie)

Trenkwalder - Opublikowano: 03 gru 2018
Obowiązki:praca będzie polegała na sprawdzaniu partii detali pod względem zgodności czy też niezgodności z normami, wzorcami i wytycznymi. Wymagania:wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wyższe mechaniczne),dobra znajomość rysunku technicznego,obsługa narzędzi pomiarowych (mikrometr, średnicówka, itp. ),znajomość podstawowych zagadnień jakościowych, narzędzi identyfikowania przyczyn (5WHY, 8D, itp. [więcej]

Technik ds. IT (branża produkcyjna) (mazowieckie)

Obowiązki:instalacja i walidacja oprogramowania IT,rozwiązywanie bieżących problemów w zakresie aplikacji, sieci, sprzętu komputerowego i telco,modernizacja i naprawa sprzętu,dbanie o bezpieczeństwo i kopie zapasowe przechowywanych danych. Wymagania:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,dobra znajomość języka angielskiego,dobra znajomość aplikacji MS Office,aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne,umiejętność pracy w zespole,obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina. Oferujemy:zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),atrakcyjne wynagrodzenie,pracę w systemie jednozmianowym,pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji, rozwijającej swoje struktury w Polsce. [więcej]

LOGISTYK/MAGAZYNIER (zamawianie materiałów) (dolnośląskie)

Ready Bathroom Sp. - Opublikowano: 03 gru 2018
Firma Ready Bathroom Sp. zajmująca się produkcją łazienek modułowych na rynek skandynawski poszukuje osób na stanowisko:   LOGISTYK/MAGAZYNIER   Miejsce pracy: Legnica, Hangarowa 7      . [więcej]

Informatyk - HelpDesk (dolnośląskie)

Intedia - Opublikowano: 03 gru 2018
  Zakres podstawowych obowiązków: I linia wsparcia użytkowników - telefoniczne i zdalne rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem Obsługa, koordynacja i eskalacja incydentów w obszarze infrastruktury i aplikacji IT Współpraca z firmami zewnętrznymi podczas rozwiązywania incydentów Przygotowywanie sprzętów komputerowych do pracy (konfiguracja, instalacja sterowników i oprogramowania) . [więcej]

03.12.2018 8:03

Spedytor krajowy / międzynarodowy (śląskie)

- Opublikowano: 03 gru 2018
samodzielna organizacja transportów międzynarodowych i krajowych monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych rozbudowa bazy klientów i przewoźników – aktywna sprzedaż wycena transportów krajowych i międzynarodowych budowanie dobrych relacji z klientami  . [więcej]

Tokarz CNC (śląskie)

Precy-Tech Sp. - Opublikowano: 03 gru 2018
OBOWIĄZKI: Obsługa i programowanie frezarki CNC 3- i 5-osiowej Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów   Wymagania Wykształcenie zawodowe lub średnie Doświadczenie min. 2 lata w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem Znajomość, dokładność pracy w oparciu o systemy sterujące Heidenhain lub Sinumerik, Siemens Bdb znajomość rysunku technicznego . [więcej]