Praca

04.12.2018 13:03

Accountant with German/French (mazowieckie)

Devire - Opublikowano: 04 gru 2018
Due to growth and further expansion of our client we are currently looking for an ambitious, detailed driven and goal oriented individual for a position of AP Accountant with German or French.   Tasks: Processing and booking of invoices, Verification and posting of foreign and domestic purchase invoices in line with standing procedures, Maintaining contact with suppliers to answer inquiries related to payments,  Participation in month end closing, Being in contact with customers Creating reports and analysis for both customers and internal needs.   Requirements:  Advanced (level B2+/C1) knowledge German/French (language depends on project) Good knowledge of English 1-3 years’ experience in Accounting, Good knowledge of accounts payable process with at least 2-3 years of previous professional experience in AP will be an asset Advanced working knowledge of MS Office (especially Excel), Analytical and good interpersonal skills, Experience in working SAP environment   Offer:  Long-lasting employment with clearly defined career path, Opportunity to participate in interesting projects that will help you to develop your knowledge of accounting and analytical skills, Competitive benefit package, Working in a modern and friendly international environment in a SSC structure. [więcej]

Specjalista ds. BHP (małopolskie)

HAYS Manufacturing - Opublikowano: 04 gru 2018
Specjalista ds. BHP Kraków NR REF. : 1115403 Specialista ds. [więcej]

Quality Assurance Manager (wielkopolskie)

Quality Assurance Manager Poznań NR REF. : 1115413 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, prowadzimy obecnie poszukiwania na stanowisko Kierownika ds. Do zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie wdrażania i doskonalenie procesów zgodnie z wymaganiami Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością oraz BHP, opracowywania i opiniowania dokymentacji systemowej i produkcyjnej zgodnie z wymaganiami GMP, planowanie i organizowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych, organizowanie i przeprowadzanie szkoleń, współpraca z innymi działami w kwestiach związanych z jakością, zarządzanie podległym zespołem. [więcej]

Specialista ds. BHP (śląskie)

Specialista ds. BHP Katowice NR REF. : 1115402 Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive zlokalizowanej w okolicach Katowic poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. [więcej]

Operator wózków widłowych - Przysucha (mazowieckie)

OTTO Work Force Polska Sp. - Opublikowano: 04 gru 2018
 OTTO Work Force POLSKA Sp. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. [więcej]

04.12.2018 8:03

Specjalista d.s. sprzedaży b2b (dolnośląskie)

Artefakt Sp. - Opublikowano: 04 gru 2018
Artefakt - wiodąca agencja SEO / SEM poszukuje pracownika na stanowisko:   Specjalista d. sprzedaży b2b   Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie negocjacji dot. [więcej]

Monter konstrukcji stalowych - spawacz (łódzkie)

Rubb Polska Sp. - Opublikowano: 04 gru 2018
Poszukujemy pracownika na stanowisko montera konstrukcji stalowych - spawacza. Do jego obowiązków należeć będzie: • montaż konstrukcji stalowych • składanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego • obróbka elementów, m. [więcej]

Kierownik Działu Handlowego (podkarpackie)

- Opublikowano: 04 gru 2018
Główne zadania: • Tworzenie i nadzór nad realizacją planów sprzedaży;• Budowanie wizerunku i marki firmy na lokalnym rynku;• Zarządzanie jakością obsługi Klienta B2B i B2C;• Zarządzanie podległym zespołem;• Monitorowanie rynku lokalnego i konkurencyjnego, analiza sytuacji i podejmowanie działań w tym obszarze;• Ofertowanie i negocjacje handlowe z odbiorcami i dostawcami• Dbanie o logistykę dostaw i odbiorów• Współpraca z Działem Marketingu w realizacji wydarzeń marketingowych i PR-owych.  Osoba zatrudniona na tym stanowisku otrzyma: • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i finansowego;• Zapewniamy szkolenia branżowe• Atrakcyjne wynagrodzenie;• Niezbędne narzędzia do pracy;• Pracę w prężnie rozwijającym się zespole• W firmie z 21 letnim doświadczeniem w branży  . [więcej]

Przedstawiciel Handlowy / Specjalista ds. obrotu surowcami wtórnymi (podkarpackie)

Metkom - Opublikowano: 04 gru 2018
Pracownik na danym stanowisku będzie odpowiedzialny za: kompleksową obsługę firm w zakresie odbioru surowców wtórnych (w tym makulatury, folii i tworzyw sztucznych), złomów i innych odpadów analizę i monitoring rynku odpadów i surowców wtórnych ustalanie tras i harmonogramów odbiorów rozwój kontaktów handlowych z nowymi oraz istniejącymi kontrahentami Oferujemy: interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie stabilne warunki zatrudnienia niezbędne narzędzia pracy możliwość rozwoju zawodowego miła atmosfera pracy w ambitnym i energicznym zespole . [więcej]

nauczyciel wychowania przedszkolnego (mazowieckie)

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli - Opublikowano: 04 gru 2018
Dane adresowe: Typ: Przedszkole Rodzaj placówki: publiczna Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole 352 Miejscowość: Warszawa Ulica: Leonida Teligi Nr domu: 3 Kod pocztowy: 02-777 Telefon: 0226415221 Email: kancelaria@przedszkole352. pl Szczegóły dotyczące oferty: Przedmiot: wychowanie przedszkolne Liczba godzin w tygodniu: 22 Wymiar zatrudnienia: Wakat Data dodania: 2018-12-04 Termin składania dokumentów: 2018-12-13 Opis oferty pracy: Przedszkole nr 352 poszukuje od zaraz do pracy w grupie 6-latków nauczyciela z kwalifikacjami do nauczania na tym poziomie edukacyjnym (np. wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna)   . [więcej]