Praca

08.04.2019 18:04

Pracownik produkcji | STABILNE ZATRUDNIENIE OD ZARAZ! (kujawsko-pomorskie)

Seito Polska Sp. - Opublikowano: 08 kwi 2019
Twoje zadania: - transportowanie komponentów z obszaru wtryskarek, - transportowanie i zasypywanie głowiczki pomiędzy maszynami montującymi, - transportowanie komponentów z obszaru CIA, oraz inne zlecone czynności na terenie fabryki. [więcej]

Specjalista ds. kadr i płac (mazowieckie)

HRO Personnel - Opublikowano: 08 kwi 2019
HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:   Specjalista ds. [więcej]

Samodzielny/-a Księgowy/-a (mazowieckie)

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:   Samodzielny/-a Księgowy/-a Miejsce pracy: Warszawa, Praga Nr referencyjny: KS/B/2019   Zakres obowiązków: • Sporządzanie deklaracji VAT; • Księgowanie dokumentów (m. [więcej]

Specjalista ds. ofertowania i przetargów (mazowieckie)

IT Problem Manager (dolnośląskie)

Luxoft Poland Sp. - Opublikowano: 08 kwi 2019
Ensure timely and consistent execution of the problem management process Conduct Post Mortem workshops for critical business impacting problems Lead technology-aligned problem review forums Producing Data Quality Reports to address any missing information in problem records Collaborate with IT teams, Technology Leads and Key Stakeholder's on a daily basis . [więcej]

Senior Software Engineer (Backend) for Automotive Project (małopolskie)

Collaborate with the team to design new features and product enhancements. Maintain and improve the performance of the production systems. [więcej]

Samodzielna/-y Księgowa/-y (mazowieckie)

- Opublikowano: 08 kwi 2019
Wyzwania przed Tobą:Dział Księgowości Sii to 21-osobowy zespół pełen pasji i zaangażowania. Odpowiadamy za kompleksowe wsparcie firmy w zakresie rachunkowości. Do naszych głównych zadań należą m. [więcej]

Specjalista/ka ds. technicznych (branża FMCG) (wielkopolskie)

Trenkwalder - Opublikowano: 08 kwi 2019
Obowiązki:nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami oraz prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń (w tym również UDT),planowanie i organizowanie działań prewencyjnych, remontowych, naprawczych oraz prac konserwacyjnych,dbanie o terminowe wykonanie przeglądów maszyn,koordynowanie pracy podległego zespołu mechaników i elektryków,zarządzanie gospodarką magazynową części zamiennych i dbanie o optymalny stan zapasów,uczestnictwo w procesie planowania kosztów i budżetu w dziale utrzymania ruchu. Wymagania:min. 5-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w firmie produkcyjnej (mile widziane z branży FMCG),wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn i/lub elektryki,doświadczenie w prowadzenia grupy osób technicznych (wyznaczanie i koordynowanie pracy),komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,znajomość zasad tworzenia i czytania rysunku technicznego oraz schematów inżynierskich,mile widziana znajomość programów rysunkowych typu CAD (np. [więcej]

08.04.2019 13:04

Lekka praca na magazynie dla kobiet i mężczyzn (mazowieckie)

Gi Group Sp. - Opublikowano: 08 kwi 2019
Szukasz pracy lekkiej pracy w której nie można się nudzić? To właściwy adres! Szukamy właśnie Ciebie! Oferujemy Ci:. [więcej]

Manual Tester with network skills (małopolskie)

Motorola Solutions Systems Polska Sp. - Opublikowano: 08 kwi 2019
PROJECT DESCRIPTION System Test Engineer position responsibilities include an active role in system level integration, acceptance testing & final system certification. Writing & execution of test scenarios. [więcej]