Praca

13.01.2019 18:03

IT Development Manager (śląskie)

HAYS IT & Telecom - Opublikowano: 13 sty 2019
IT Development Manager Katowice NR REF. : 1116745 Your new companyFor our Client, international company located in Katowice that provides innovative and customised IT solutions, we are currently looking for IT Development Manager. Your new roleHolding the position you will be responsible for leading and managing teams located in two locations in Poland that include around 20 people as well as you will take part in further development of the organization. [więcej]

Inżynier Obiektu (dolnośląskie)

HAYS Manufacturing - Opublikowano: 13 sty 2019
Inżynier Obiektu Środa Śląska NR REF. : 1116684 Do nowej inwestycji z branży awiacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Obiektu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za zawieranie umów z dostawcami usług utrzymania obiektu, koordynację współpracy i kontrolę wykonywanych zadań. [więcej]

Database Team Leader (mazowieckie)

Database Team Leader Warszawa NR REF. : 1116723 Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. [więcej]

Magazynier (śląskie)

Expert-Logistic S. - Opublikowano: 13 sty 2019
Firma logistyczna poszukuje pracownika (student lub osoba ucząca się) na stanowsko - Magazynier. Miejsce pracy: Centrum logistyczne Katowice , ul. [więcej]

Inżynier - Handlowiec (mazowieckie)

Mercator - Opublikowano: 13 sty 2019
Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za: Przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów Dbanie o długofalowe relacje biznesowe z klientami (B2B) Pro-aktywą sprzedaż produktów do klientów końcowych Wymagania: Mile widziane wykształcenie techniczne w kierunku mechanicznym Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną Znajomość pakietu MS Office Samodzielność w działaniu, dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność współpracy w zespole Język angielski Oferujemy: Umowę o pracę Motywacyjny system wynagradzania Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku   Prosimy o przesyłanie cv ze zdjęciem za pomocą aplikuj. [więcej]

Kierownik Budowy (wielkopolskie)

FallWork Sp. - Opublikowano: 13 sty 2019
Dla naszego Klienta - developera realizującego szereg inwestycji budowlanych poszukujemy: KIEROWNIK BUDOWY Woj. Zachodniopomorskie i Pomorskie Lokalizacje budów: Mielno (zachodniopomorskie) Ustronie Morskie (zachodniopomorskie) Pobierowo (zachodniopomorskie) Niechorze (zachodniopomorskie) Grzybowo (zachodniopomorskie) Rowy (pomorskie) Osoba, która dołączy do zespołu obejmie zadania: Planowanie i organizacja placu budowy Tworzenie harmonogramów budowy oraz budżetowanie zadań Pakietowanie robót dla podwykonawców Współpraca z działem zakupów przy negocjacjach Bieżące raportowanie, kontrola jakości i ich odbiór Nadzór nad przestrzeganiem prawa budowlanego i przepisów bhp Prowadzenie dokumentacji formalno – prawnej budowy Zarządzanie i koordynacja prac podwykonawców. [więcej]

Specjalista ds. Personalnych (mazowieckie)

OTTO Work Force Polska Sp. - Opublikowano: 13 sty 2019
OTTO Work Force POLSKA Sp. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. [więcej]

Operator maszyn (bogaty pakiet socjalny) (wielkopolskie)

RPC BEBO POLSKA Sp. - Opublikowano: 13 sty 2019
Zadania: Obsługa maszyn do termoformowania (ustawianie maszyn, przygotowywanie i przezbrojenie form i narzędzi na maszynach); Czynności związane z utrzymaniem maszyny w ruchu i minimalizacja poziomu awaryjności; Nadzór nad wyrobem w trakcie jego produkcji; Zapewnienie płynności produkcji zaplanowanych prac w oparciu o stosowaną dokumentację;   Wymagania: Wykształcenie zawodowe techniczne (preferowane mechaniczne); Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Mile widziana znajomość technologii i procesów termoformowania tworzyw sztucznych); Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym; Mile widziana znajomość maszyn do termoformingu typu: Gabler, Illig Kiefel itp. ;   Oferujemy: Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Możliwość rozwoju zawodowego; Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, premia roczna, program oszczędnościowy, dofinansowanie do sportu); . [więcej]

Compliance Analyst (małopolskie)

Devire - Opublikowano: 13 sty 2019
For our Client, newly open Shared Service Center in Krakow we are looking for talented Compliance Analyst to join  international Team.   Your role: To ensure the efficient execution of legal and regulatory compliance initiatives in relation to Due Diligence for our Third Party and Customer relationships for the applicable geographical/Business unit region. New Third Parties and Customers: Responsibility for Due Diligence and Red flag review during the on-boarding of new Customers and Third parties. [więcej]

Specjalista ds. Obsługi Klienta - jęz. niderlandzki (mazowieckie)

Twoja przyszła firma/Your future company Nasz Klient specjalizuje się w obsłudze klienta, wsparciu technicznym oraz w sprzedaży dla rynków B2B i B2C. W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z jęz. [więcej]