Praca

14.10.2018 18:03

Sprzedawca w sklepie duty free na lotnisku (mazowieckie)

Grupa Baltona - Opublikowano: 14 paź 2018
Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.   BALTONA NA 5 Dynamicznie przejmujemy nowe rynki w kraju i zagranicą a napędza nas pasja oraz wartości, którymi się kierujemy Rozwijamy się w międzynarodowym środowisku dostarczając naszym pracownikom ciekawych wyzwań zawodowych Mamy ponad 70 lat doświadczenia. [więcej]

Sprzedawca w sklepie duty free na lotnisku (wielkopolskie)

Sprzedawca w sklepie duty free na lotnisku (dolnośląskie)

Pakowanie i produkcja sałatek bez języka (zagranica)

OTTO Work Force Polska Sp. - Opublikowano: 14 paź 2018
Szukasz pracy bez znajomości angielskiego? Pracuj w firmie produkującej pyszne i świeże sałatki, które znajdziesz na półkach najpopularniejszych sklepów w Holandii! Duża ilość godzin, a do tego stawka z dodatkami 11,01€! Miejsce pracy: Rijnsburg, Holandia Czym będziesz się zajmować? - Krojeniem warzyw; - Przygotowywaniem i pakowaniem sałatek - Kontrolą najwyższej jakości produktów Co otrzymasz od nas? - Stawkę 11,01 € - Dużą ilość godzin - Pracę w systemie dwuzmianowym - Pracę bez znajomości języka angielskiego - Zakwaterowanie i pomoc w organizacji transportu - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich - Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO - Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi Firma, w której będziesz pracować: Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją świeżych, gotowych sałatek. Swoje produkty firma dostarcza do największych sieci marketów i restauracji szybkiej obsługi w Holandii i za granicą. [więcej]

Serwisant Systemów Informatycznych W Dziale Integracji Rozwiązań Sprzętowych (śląskie)

Polsoft Engineering Sp. - Opublikowano: 14 paź 2018
Katowicka firma informatyczna istniejąca od roku 1992 Polsoft Engineering Sp. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Serwisant Systemów Informatycznych W Dziale Integracji Rozwiązań Sprzętowych. [więcej]

Znasz Niemiecki ? To praca dla Ciebie ! (kujawsko-pomorskie)

Reed Specialist Recruitment - Opublikowano: 14 paź 2018
Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy cieszącej się stabilną pozycją na rynku poszukujemy kandydata na stanowisko: Międzynarodowy Konsultant - Rynek Niemieckojęzyczny ( poziom języka od B2 do C1 ). [więcej]

14.10.2018 15:42

Specjalista ds. kontraktacji (mazowieckie)

- Opublikowano: 14 paź 2018
Za co będziesz odpowiedzialny/a? analiza dokumentacji projektowej sporządzanie przedmiarów, zapytań ofertowych na projekcie sporządzanie wycen i kosztorysów ofertowych weryfikacja poprawności wycen i zakresów składanych przez podwykonawców szacowanie ryzyk współpraca z inwestorem i podwykonawcami na projekcie udział w negocjacjach   Szukamy Ciebie, jeśli: posiadasz wykształcenie wyższe budowlane masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w budownictwie biurowym znasz pakiet MS Office, AutoCAD potrafisz sporządzać kosztorysy i znasz program kosztorysowy Norma władasz językiem angielskim w stopniu komunikatywnym posiadasz umiejętność pracy w zespole potrafisz pracować pod presją czasu   Co możesz zyskać? Co to znaczy dla Ciebie? dołączysz do zespołu zajmującego się projektami biurowymi możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego możliwość pracy na różnorodnych projektach   Gdzie będzie Twoje miejsce pracy? Warszawa   Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska S. w Warszawie, z która możesz kontaktować się pod adresem do korespondencji: Al. [więcej]

Specjalista do spraw controlingu (śląskie)

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych Damel S. - Opublikowano: 14 paź 2018
Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „DAMEL” S. oferuje możliwość zatrudnienia w Dziale Controlingu Spółki na stanowisku: Specjalisty do spraw controlingu   Od kandydatów wymagane jest: wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu rachunkowym/controlingowym, dobra znajomość systemów MS Office, biegła znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, w tym analizy projektów inwestycyjnych, minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego i języka rosyjskiego na poziomie podstawowym, prawo jazdy kat. [więcej]

PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI (zagranica)

Boryszew HR Service - Opublikowano: 14 paź 2018
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń kontrola wizualna gotowego produktu komisjonowanie wysyłek, załadunku i transportu Wymagania: silna motywacja do pracy gotowość do pracy w systemie zmianowym nastawienie na dłuższą współpracę mile widziane uprawnienia na wózki widłowe Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę możliwość rozwoju i awansu przyjazna atmosfera pomoc polskiego koordynatora zakwaterowanie w obiekcie hotelowym(pokoje 2 osobowe) . [więcej]

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta (mazowieckie)

com - Opublikowano: 14 paź 2018
ZYSKASZ DOBRE WARUNKI FINANSOWE: Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie godzinowe . i jeszcze wyższe prowizje od każdej sprzedaży oraz. możliwość dodatkowego zarobku poprzez polecenia znajomych do współpracy z nami (do 1000 zł za jedną osobę)! A do tego dofinansowanie do karty Multisport lub prywatnej opieki medycznej w Medicover; ZYSKASZ TAKŻE: Pakiet niezbędnych szkoleń adaptacyjnych i rozwojowych; Możliwość awansu pionowego i poziomego; Międzynarodową i przyjazną atmosferę; Elastyczny grafik – to Ty ustalasz, w jakich godzinach z nami współpracujesz; Różnego rodzaju konkursy, gry i zabawy (bezpłatny relaks, fitness, a także gry sportowe i zręcznościowe); Owocowe wtorki i piątki z Coca-Colą! WYSTARCZY, ŻE JESTEŚ: Dyspozycyjny i chętny do współpracy w pełnym wymiarze godzin; Zmotywowany do osiągania wyznaczonych celów; Pozytywnie nastawiony do współpracy. [więcej]