Informacje


18.11.2017 18:02

PŚ w skokach: Polacy na podium w pierwszych zawodach w sezonie

PŚ w skokach: Polacy na podium w pierwszych zawodach w sezoniePolscy skoczkowie narciarscy znaleźli się na podium w konkursie drużynowym w Wiśle, pierwszych w sezonie zawodach Pucharu Świata. Podopieczni trenera Stefana Horngachera zajęli - ex aequo z Austriakami - drugie miejsce. Wygrali Norwegowie.


[więcej]


18.11.2017 18:02

Ukraiński urzędnik nie został wpuszczony do Polski. Wezwano ambasadora RP

Ukraiński urzędnik nie został wpuszczony do Polski. Wezwano ambasadora RP​Światosław Szeremeta, szef ukraińskiej państwowej komisji do spraw upamiętnień ofiar wojen i represji, nie został wpuszczony do Polski. Zawrócono go na przejściu granicznym w Medyce. Informację tę potwierdził dyrektor Biura Prasowego MSZ Artur Lompart.


[więcej]


18.11.2017 18:02

Malcolm Young nie żyje. Legendarny gitarzysta AC/DC miał 64 lata

Malcolm Young nie żyje. Legendarny gitarzysta AC/DC miał 64 lata​Smutna informacja dla miłośników mocniejszego brzmienia. Nie żyje Malcolm Young, gitarzysta i jeden z założycieli kultowego zespołu AC/DC. Muzyk miał 64 lata.


[więcej]


18.11.2017 18:02

Pucz w Zimbabwe: Afrykański tyran nie zamierza ustępować

Pucz w Zimbabwe: Afrykański tyran nie zamierza ustępować"Prezydent Zimbabwe Robert Mugabe i jego żona Grace są gotowi umrzeć za to, co jest właściwe i nie mają zamiaru ustępować, by legitymizować pucz wojskowy" - powiedział agencji Reuters krewny 93-letniego przywódcy. Ukrywający się w RPA Patrick Zhuwao powiedział, że odkąd wojsko przejęło władzę w kraju, Mugabe prawie w ogóle nie sypia, ale poza tym stan jego zdrowia jest "dobry".


[więcej]


18.11.2017 18:02

"Człowiek za 400 dolarów". CNN publikuje szokujące wideo z targu niewolników w Libii

"800", "900", "1 tys.", "1200" - Sprzedane!" - słyszymy na filmie opublikowanym przez CNN. Co sprzedano za 1200 dinarów libijskich, czyli 800 dolarów? Samochód? Kawałek ziemi? Mebel? Nie - dwoje ludzi. Nagranie CNN pochodzi ze współczesnego targu niewolników w Libii.


[więcej]


18.11.2017 18:02

Wybierz rodzinę w potrzebie i zostań darczyńcą. Ruszyła XVII edycja Szlachetnej Paczki

Wybierz rodzinę w potrzebie i zostań darczyńcą. Ruszyła XVII edycja Szlachetnej PaczkiW sobotę otwarto bazę rodzin w potrzebie, którym można pomóc w ramach akcji Szlachetna Paczka. Z tej okazji w różnych miastach Polski przeszły marsze, w ramach których zachęcano do pomocy potrzebującym.


[więcej]


18.11.2017 18:02

Wysadzony bankomat w Lubsku, trwają poszukiwania sprawców

Wysadzony bankomat w Lubsku, trwają poszukiwania sprawców​Nieznani sprawcy wysadzili w nocy bankomat przy ulicy Wrocławskiej w Lubsku w województwie lubuskim. Trwają poszukiwania przestępców.


[więcej]


18.11.2017 18:02

Biomagia, która leczy czytelniczą duszę

ROZMOWA ZALEWSKIEGOBiomagia, która leczy czytelniczą duszęMarta Kurek - młoda, utalentowana powieściopisarka – zaprasza do uczestnictwa w unikatowym projekcie!


[więcej]


18.11.2017 18:02

Konserwatywny polityk, który sprzeciwiał się LGBT, przyłapany na seksie z mężczyzną

Konserwatywny polityk, który sprzeciwiał się LGBT, przyłapany na seksie z mężczyzną​Wyjątkowa sytuacja w Ohio. Jeden z urzędników, znany z konserwatywnych poglądów i sprzeciwu wobec homoseksualistów, zrezygnował ze stanowiska po tym, jak został przyłapany w swoim biurze na seksie z mężczyzną.


[więcej]


18.11.2017 18:02

Arabia Saudyjska: Mężczyzna zatrzymany za... rozmawianie z uczennicą

Arabia Saudyjska: Mężczyzna zatrzymany za... rozmawianie z uczennicą​Saudyjska policja zatrzymała mężczyznę za... rozmawianie z kobietą. Do tego "przestępstwa" doszło w mieście Mekka. Film z rozmowy szybko rozszedł się wśród arabskich internautów.


[więcej]