Aktualności Finanse - Portal Finansowy

Informacje


18.08.2018 18:03

Groźny wypadek paralotniarza. Mężczyzna był "holowany" przez samochód

Groźny wypadek paralotniarza. Mężczyzna był ​Wypadek paralotniarza w okolicach Złotowa w Wielkopolsce. Dwudziestokilkulatek, który próbował wystartować ciągnięty liną za samochodem, trafił do szpitala.


[więcej]


18.08.2018 18:03

Nietypowa kradzież w Podkowie Leśnej. Policja szuka rabusia

Nietypowa kradzież w Podkowie Leśnej. Policja szuka rabusia​Kilkaset złotych i... lody padły łupem włamywacza, który dostał się w nocy do jednej z lodziarni w Podkowie Leśnej niedaleko Warszawy.


[więcej]


18.08.2018 18:03

Grodzisk Mazowiecki: Znaleziono c​iało 62-latka z licznymi pogryzieniami

Grodzisk Mazowiecki: Znaleziono c​iało 62-latka z licznymi pogryzieniamiTragedia w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy. W jednym z domów znaleziono c​iało 62-letniego mężczyzny z licznymi pogryzieniami.


[więcej]


18.08.2018 18:03

Kosiniak-Kamysz: PSL powstrzyma PiS, który jest fałszywym obrońcą polskiej wsi

Kosiniak-Kamysz: PSL powstrzyma PiS, który jest fałszywym obrońcą polskiej wsi​PSL powstrzyma PiS, który jest fałszywym obrońcą polskiej wsi - mówił w emocjonalnym wystąpieniu szef ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz podczas protestu rolników przeciwko polityce rządu, jaki odbył się w sobotę w Rębowie pod Wyszogrodem (Mazowieckie). W wiecu zorganizowanym przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej uczestniczyło ok. 100 rolników i działaczy PSL, głównie z powiatu płockiego. Obecni byli też m.in. marszałek Mazowsza Adam Struzik i europoseł ludowców Jarosław Kalinowski.


[więcej]


18.08.2018 18:03

Białoruś ma nowego premiera. Łukaszenka odwołał Kobiakowa

Białoruś ma nowego premiera. Łukaszenka odwołał Kobiakowa​Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka zdymisjonował w sobotę premiera Andrieja Kobiakowa. Nowym szefem rządu mianował Siarhieja Rumasa. Prezydent zarządził też kilka zmian na stanowiskach ministerialnych.


[więcej]


18.08.2018 18:03

Przed nami bieg o puchar Radia RMF FM. Trwają zgłoszenia!

Przed nami bieg o puchar Radia RMF FM. Trwają zgłoszenia!​Dokładnie za 7 tygodni - 6 października w Parku Śląskim w Chorzowie startuje Mini Silesia Marathon o puchar Radia RMF FM. Do biegu zgłosiło się już około tysiąca biegaczy. Zapisy cały czas trwają.


[więcej]


18.08.2018 18:03

Genua: 42 ofiary katastrofy na autostradzie. Znaleziono ciało ostatniego zaginionego

Genua: 42 ofiary katastrofy na autostradzie. Znaleziono ciało ostatniego zaginionegoW sobotę po południu strażacy wydobyli ciało ostatniej osoby zaginionej po katastrofie wiaduktu w Genui. Tym samym bilans ofiar tragedii wzrósł do 42. Rano odnaleziono ciała trzyosobowej rodziny: rodziców z 9-letnią córką.


[więcej]


18.08.2018 18:03

Cztery osoby ranne w wypadku w Wąchocku

Cztery osoby ranne w wypadku w Wąchocku​Droga krajowa nr 42 w Wąchocku (Świętokrzyskie) została odblokowana. W sobotę zderzyły się tam dwa auta osobowe i ciężarówka, cztery osoby zostały ranne. Do wypadku doszło około godz. 12.30.


[więcej]


18.08.2018 18:03

Wypadek autokaru na Podkarpaciu. Prokuratura podała wstępną przyczynę tragedii

Wypadek autokaru na Podkarpaciu. Prokuratura podała wstępną przyczynę tragediiUkraiński autokar, który miał wypadek w Leszczawie Dolnej na Podkarpaciu, jechał z przynajmniej dwukrotnie za dużą prędkością, dlatego wypadł z drogi - to ustalenia prokuratury. Autokar na drodze krajowej nr 28 między Przemyślem a Sanokiem przebił barierę energochłonną i uderzył w stojący na zakręcie drewniany krzyż, a następnie przekoziołkował i stoczył się ze skarpy. Zginęły 3 osoby, a 18 jest rannych. Wśród ofiar wypadku nie ma dzieci.


]]> [więcej]


18.08.2018 18:03

Indie: Prawie 200 ofiar śmiertelnych, 2,8 mld dolarów strat. "Takiej powodzi nie było tu od stu lat"

Indie: Prawie 200 ofiar śmiertelnych, 2,8 mld dolarów strat. ​Tylko w ciągu ostatnich 10 dni w stanie Kerala w południowo-zachodnich Indiach w wyniku powodzi i osunięć ziemi zginęło prawie 200 osób. Od początku tegorocznego sezonu monsunowego, czyli od końca maja, zginęły w sumie 324 osoby. Region poniósł straty o wartości 2,8 mld dolarów. W sobotę na miejsce przyjechał premier Indii Narendra Modi.


[więcej]